MENIU

Dviguba šventė: „Avia Solutions Group“ arena ir „Tiketa“ paminėjo savo 15 – tąjį gimtadienį

2019-11-29

Ketvirtadienio vakarą „Avia Solutions Group“ arena ir „Tiketa“ savo 15 – tąjį jubiliejų paminėjo drauge su ištikimiausiais savo bičiuliais, o šventinį vakarą vainikavo Lietuvos atlikėjo „Daddy Was a Milk Man“ koncertas.

Pasveikinti dviejų neišskiriamų draugų – „Avia Solutions Group“ arenos ir „Tiketa“ – į areną rinkosi verslo partneriai, Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio įžymybės, tarp jų Linas Kleiza, Henrikas Vikšraitis, Paulius Šinkūnas, Monika Pundziūtė-Monique, Aras Vėberis, Redita Dominaitytė, Ramūnas Zilnys ir kiti. 

Pasak „Avia Solutions Group“ arena ir „Tiketa“ vadovo Andriaus Žiauberio, 15 metų verslui atrodo tikrai nemažai, tačiau žiūrint per žmogaus amžiaus prizmę –  tai tik paauglystė.

„Paauglystė – šaunus periodas, kuomet supranti, kiek daug dar tavęs laukia ateityje. Tačiau „Avia Solutions Group“ arena bei „Tiketa“ tikrai ne tas pavyzdingas paauglys, sėdintis pirmame suole, viską išmokstantis, niekada nenusirašinėjantis ir visada grįžtantis laiku namo. „Avia Solutions Group“ arena ir „Tiketa“ yra neišskiriami, pašėlę ir „kieti“ paaugliai, turintys daug draugų ir kuriuos gerbia  kieme“, – kalbėjo šventės šeimininkas A.Žiauberis.

Šventinio vakaro vedėja Indrė Kavaliauskaitė atviravo, kad „Avia Solutions Group“ arena jai tapo vos ne antraisiais namais, kur per daug metų vedant renginius jai tenka praleisti itin daug laiko, ir yra išmokusi valdyti bilietų rezervacijos procesus ne blogiau nei „Tiketa“ darbuotojai. „Jei kada netekčiau savo darbo, mielai prisijungčiau prie „Tiketos“ komandos“, – kalbėjo Indrė.

Šventės kulminacija –  „Daddy Was A Milkman“ koncertas

Iš tiesų, tik pačių kiečiausių pasaulyje paauglių gimtadienis gali virsti Lietuvoje ir pasaulyje garsių atlikėjų koncertu. „COZY by Avia Solutions Group arena“ erdvėje ketvirtadienio vakarą surengtas  elektroninės muzikos atlikėjo „Daddy Was A Milkman“ šou. Muzikiniu Lietuvos atradimu tituluojamas ir sparčiai pasaulyje garsėjantis dainininkas Ignas Pociūnas, pernai jau tapęs „M.A.M.A.“ „Metų atlikėju“ šiemet vėl pretenduoja į keturias apdovanojimų nominacijas.

Žiūrovų laukė netikėta staigmena – į šventinį koncertą atvyko garsios latvių grupės „Brainstorm“ vokalistas Renarsas Kaupersas ir kartu su „Daddy Was a Milkman“ atliko vieną naujausių savo bendrų dainų „This is How I feel“. Žiūrovus taip pat nustebino scenoje pasirodęs elektroninės muzikos kūrėjas Marijus Adomaitis „Ten Walls“.

15 metų pažymėti įspūdingais skaičiais ir faktais

„Avia Solutions Group“ arena – pirmoji Lietuvoje pastatyta, profesionaliai įrengta, pasaulinio lygio universali arena, kurios scenoje ne tik pasirodė daugybė pasaulinio lygio atlikėjų, bet ir užaugo ne viena Lietuvos muzikos, teatro ar sporto žvaigždė.

„Pamenu tą laiką, kai dar buvau tik pradedantis atlikėjas ir turėjau didžiausią svajonę, kad mano daina nuskambėtų radijo stotyje. O surengti savo koncertą arenoje – atrodė neįmanomas dalykas. Koks tas jausmas, kai į didžiulę areną ateina pasiklausyti tavo dainų? Tą jausmą aš pajutau būtent „Avia Solutions Group“ arenoje, kur ir įvyko mano pirmasis pasirodymas tokio dydžio scenoje. Beje, ši vieta ir paskatino mane siekti šios svajonės – surinkti savo klausytojus į areną. Nerealus jausmas, kai tavęs palaikyti ateina tiek daug žmonių, kiek talpina „Avia Solutions Group“. Linkiu visai arenos komandai išlaikyti gražų santykį ir su atlikėjais, ir su žmonėmis, kurie čia ateina. Būtent žmogiškasis faktorius ir daro šią vietą ypatingą“, – renginio dieną apie savo pirmąjį įspūdį arenoje pasakojo atlikėjas Donatas Montvydas.

Per 15 metų arenoje įvyko 1 500 renginių ir apsilankė per 5,5 mln. žiūrovų. „Tiketa“ per 15 metų išplatino bilietus į daugiau nei 107 000 renginių, o šiais metais veiklą pradėjo ir Latvijoje.