MENIU

Žiūrovų akimis: „Aš turiu ką apsirengti!“

2019-12-06

Į Agnės Jagelavičiūtės šou buvo įdėta daug jos pačios meilės bei šilumos. Na, žinoma, kadangi tai buvo pirmasis jos areninis renginys, buvo matyti, jog ji labai jaudinosi, tačiau tai nė kiek nesutrukdė jai dalintis savo profesionaliomis stilistės žiniomis.

Renginio metu pavyko sužinoti apie figūros tipus, jiems tinkamus rūbus,  12 drabužių, kuriuos naudojant galima sukurti virš 80 derinių, drabužių laikymo aspektus, dress kodų ypatybes ir pagrindinius aspektus norint sukurti savo unikalų stilių!

Šou papildė muzikiniai intarpai: G. Vagelis, Monika Liu, „Lietuvos balso“ dalyviai. Pralinksmino ir tai, jog Agnė savotiškai atgaivino senąją „TV pagalba“ bei aktyviai ir greitai išsprendė laidos metu kilusią problemą - vyras skundėsi, kad žmona neturi ką apsirengti, tad Agnė atliko spintos reviziją.

Galbūt kai kurios renginio dalys buvo šiek tiek ilgokos, bet iš tiesų šou buvo pasisekęs, naudingas ir efektyvus. Kiekvienos moters spintoje „must to be“ juodos balerinos ir nude spalvos aukštakulniai, tad asmeniškai man tai ir bus kitas pirkinys! Tad, brangiosios, patikrinkite savo spintas, atsikratykite sentimentalių ar nešvarių, suplyšusių drabužių ir bėkite atnaujinti garderobo pagal savo figūros tipą! Lažinuosi tiek aš, tiek šou autorė - jūs tikrai turite ką apsirengti!

 

Nuotraukos ir tekstas: Evelina Kairiūkštytė