MENIU
Režisieriaus Emilio Vėlyvio ZERO LIVE SHOW
2018 Spalio 11 d.
(Ketvirtadienis)
Renginys jau įvyko
Režisieriaus Emilio Vėlyvio ZERO LIVE SHOW

ZERO LIVE SHOW – gyva kino, muzikos ir juodojo humoro fiesta!

Kultinių filmų ZERO ir REDIRECTED režisierius Emilis Vėlyvis išlipa iš kino ekranų ir žengia tiesiai į didžiausias Lietuvos arenas. ZERO LIVE SHOW – specialiai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui sukurtas originalus ir stogą raunantis projektas, apjungiantis E. Vėlyvio kino šėlsmą, populiariausius Lietuvos atlikėjus, specialiai renginiui sukurtas teatro ir šokio scenas, juodžiausią humorą, kaskadinius triukius, kino specialiuosius efektus, storą grimo sluoksnį ir silikonines krūtines.

Penki ryškūs Lietuvos istorijos momentai padalins renginį į penkis laikmečius, kurių kiekviename susipins kino, teatro, muzikos, stand up‘o ir choreografijos elementai. Penki šou vienoje fiestoje, penki visiems gerai pažįstami istoriniai įvykiai ir akcentai, scenoje nušvisiantys visai kitu kampu.

Žiūrovams stogą padės nurauti:

Grupės ir atlikėjai: G&G SINDIKATAS, HAPPYENDLESS, BIX, RADISTAI, ALGIRDAS KAUŠPĖDAS, VIKTORAS DIAWARA, TOMAS SINICKIS, RONDO ir kt.

Pažįstami iš ZERO filmų ir kiti aktoriai: INGA JANKAUSKAITĖ, RAMŪNAS RUDOKAS, MINDAUGAS PAPINIGIS, ANDRIUS ŽIURAUSKAS, AINIS STORPIRŠTIS, AUŠRA ŠTUKYTĖ, GYTIS IVANAUSKAS / LOLITA ZERO bei kiti.

Nepraleisk vienintelės progos pamatyti kino vertą šou! Užmušk valstietį savyje, kitaip liksi už borto!

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: NEVEREVER.LT, UAB.

Daugiau informacijos: CIDO arenoje: Rūbinės paslauga mokama. Perkant bilietus Cido arenoje kasoje, taikomas papildomas 0,30 euro mokestis. ŽALGIRIO arenoje rūbinės paslauga mokama..

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Salės planas