MENIU

D.U.K.

Kaip įsigyti bilietą į renginį?

Bilietus į renginį „Avia Solutions Group“ arenoje galima nusipirkti internetu www.bilietai.lt svetainėje. Bilietus taip pat galite pirkti ne internetu, t.y. nuvykę į kasas.

Kaip atvykti į „Avia Solutions Group“ areną?

Į „Avia Solutions Group“ areną galite atvykti viešuoju transportu arba nuosavu transportu. Daugiau informacijos dėl parkavimo vietų ar transporto tvarkaraščių rasite paspaudę šią nuorodą.

Ar galima skenuoti/nuskaityti elektroninį bilietą iš mobilaus įrenginio?

Taip, elektroniniai bilietai skenuojasi iš mobilaus įrenginio.

Ar vaikai įleidžiami į renginį nemokamai?

Vaikų dalyvavimas renginyje nemokamai priklauso nuo renginio organizatoriaus renginio sąlygų. Norėdami apie tai sužinoti, prašome pasitikrinti informaciją prie kiekvieno konkretaus renginio aprašymo, kur būna nurodyta tiksliai, ar dalyvavimas nemokamas ir, jei taip, nurodoma iki kokio amžiaus vaikai įleidžiami nemokamai.

Kaip išsinuomuoti ložę renginiui?

Kiekvienam renginiui, priklausomai nuo jo tipo, galite išsinuomoti ložę (sporto ir/ar renginių). Susisiekite pardavimai@asgarena.lt arba tel. +37064006028

Kur galėčiau pamatyti salės planą?

Norėdami pamatyti konkretaus renginio salės planą, galite apsilankyti www.bilietai.lt ir pasirinkę konkretų renginį - pamatysite jo planą. 

Ar arenoje galima atsiskaityti banko kortele?

Tiek „Avia Solutions Group“ arenos kasose, tiek arenos viduje esančiuose baruose, rūbinėje galima atsiskaityti ir banko kortelėmis.

Kaip judėjimo negalią turintiems asmenims patekti į areną?

Žiūrovai su judėjimo negalia į renginius įleidžiami pro atskirą, specialiai tam pritaikytą, pietinį arenos įėjimą. Prie pietinio įėjimo patekti galima pro tarnybinio kiemą - spauskite, kad pamatyti parkavimo planą.

Daugiau informacijos dėl žiūrovų su negalia apsilankymo „Avia Solutions Group“ arenoje galite rasti čia.