MENIU

Kaip atvykti?

Savo transportu

Į arenos teritoriją lankytojai gali įvažiuoti iš Kalvarijų, Ozo ir Geležinio Vilko gatvių.

Norėdami suplanuoti maršrutą, spauskite mygtuką žemiau.

Viešuoju transportu

Šalia „Avia Solutions Group“ arenos yra keturios visuomeninio transporto stotelės: „Ozo žiedas“ (Ozo g.), „Licėjus“ (Ozo g.), „Pramogų arena“ (Ozo g./Kareivių g.) ir „Pramogų arena“ (Kalvarijų g.). Į areną galite atvykti miesto autobusais ir troleibusais. Autobusų ir troleibusų, važiuojančių pro areną maršrutus ir grafikus rasite paspaudę mygtuką žemiau.

Parkavimas

Šalia arenos įrengtos net kelios automobilių stovėjimo aikštelės, į laisvesnes iš jų atvažiuojančius renginio lankytojus nukreipia eismo prižiūrėtojai:

1. Automobilių stovėjimo aikštelė Nr. 1

2. Automobilių stovėjimo aikštelė Nr. 2

4. VIP požeminė automobilių stovėjimo aikštelė

5. Tarnybinė automobilių stovėjimo aikštelė

6. PC "OZAS" lankytojų automobilių stovėjimo aikštelė

 Įėjimai

„Avia Solutions Group“ arenoje yra įrengti penki įėjimai, skirti atskiroms lankytojų grupėms. Įėjimai yra sunumeruoti eilės tvarka iš kairės į dešinę, jų numeriai aiškiai sužymėti ant arenos fasado.

1 ir 3 įėjimai skirti visiems arenos lankytojams (taip pat, 201, 202, 401 ir 402 sporto ložių svečiams). Atvykus į renginį rekomenduojama pasirinkti tą įėjimą, prie kurio būriuojasi mažiau žmonių. Įėjus pro abu šiuos įėjimus galima patekti į visus arenos aukštus, išskyrus trečiąjį (VIP).

2 įėjimas (VIP) – atskiras įėjimas VIP ložių savininkams bei jų svečiams. Per šį įėjimą taip pat gali patekti 301 ir 302 sporto ložių svečiai.

Delfi TV lounge klubo įėjimas – atskiras įėjimas After Business card kortelės turėtojams ir Delfi TV lounge klube bilietus įsigijusiems renginių lankytojams (Delfi TV lounge klubo sektoriai žymimi žvaigždutėmis – 101*, 102*, 103* bei 104*).

4 įėjimas skirtas žurnalistams ir atidaromas tik atskirų renginių metu.

Žiūrovai su negalia į renginius įleidžiami pro atskirą, specialiai tam pritaikytą, pietinį arenos įėjimą. Prie pietinio įėjimo patekti galima pro tarnybinio kiemą.