MENIU

Maitinimas

Barai

„Avia Solutions Group“ arenoje lankytojus gėrimais ir maistu džiugina 26 barai bei greito maitinimo taškai, kuriems asortimentą ruošia maitinimo operatorius LOOP Holding. 

Mūsų renginiuose išskirtinai paragaukite:

- „Gedimino“ nealkoholinis alus, tai išskirtinių, specialia technologija išgautų skonių kolekcija. Riboto leidimo Pistachio Pastry Stout, Backcurrant Pastry Stout ir pilstomas šviesusis - ambicingiems gurmanams.

„Augusto vanduo“, tai Lietuvos žemės gelmių turtai buteliuke. Išgaunamas iš gėlavandenių šaltinių, šis išskirtinai tyras vanduo turi magiškų galių švarioms mintims.

„Andriaus cola“ sužavės ne tik didžiausią smaližių, bet ir pažadins Jūsų vidinį vaiką. Gazuotas gaivusis gėrimas su vanilės, cinamono ir gvazdikėlių natomis.

Banketai

„Avia Solutions Group“ arenoje galima organizuoti viešus ir uždarus įmonių renginius, kurių metu svečiams bus paruošiamas banketas, furšetas, o seminarų ar mokymų metu – kavos pertraukėles.

Banketai, furšetai ar kitos vaišės gali būti paruošiamos skirtingose arenos erdvėse: pagrindinėje arenos salėje, atskiruose arenos baruose ar restorano ložėse, bendrosiose arenos erdvėse, Premium lounge, sporto ložėse.

Pagal renginio pobūdį ir pageidavimus, svečiams gali būti pasiūlytas ypatingas meniu. „Avia Solutions Group“ arenoje profesionaliai gali būti aptarnaujami įvairaus dydžio renginiai – nuo 20 iki 13 000 žmonių.


Banketų nuotraukos

DAUGIAU INFORMACIJOS

Guoda Kotryna Šereikaitė
Marketingo projektų vadovė

+370 640 06028

guoda@asgarena.lt