MENIU

Maitinimas

Barai

„Avia Solutions Group“ arenoje lankytojus gėrimais ir maistu džiugina 26 barai bei greito maitinimo taškai, kuriems asortimentą ruošia trys skirtingi maitinimo operatoriai.

Delfi TV lounge lankytojus aptarnauja „Taurakalnio“ barai, kuriuose galima rinktis iš visos paletės „Švyturio“, „Raudonų plytų“ alaus bei plataus maisto bei gėrimų asortimento.

Visiems lankytojams prieinamoje arenos erdvėje veikia  „Taurakalnio“, „Stalo herojų“ ir „Fast & Fresh“ greito maisto barai.
 

Taurakalnis

Per daugiau nei dvidešimt veiklos metų „Taurakalnio“ meniu daugiau nei 700 -ai patiekalų. Delfi TV lounge, 42 VIP ložės ir dalis bendrose erdvėse esančių barų patikėta Taurakalniui ir 112 komandos narių aptarnaujančių svečius renginių, furšetų ir privačių banketų metu. 

Fast & Fresh foods

Fast & Fresh - nauja šviežio ir greito maisto koncepcija. Fast & Fresh baruose galite pasimėgauti itališkais PANINI ar CIABATTA karštais sumuštiniais su kumpiu, su saliami ar vištiena. Vegetariško maisto gerbėjai taip pat ras sumuštinių, salotų ar užkandžių be mėsos.

Stalo herojai

„Stalo herojai" – naujausias „Avia Solutions Group“ arenoje dirbantis maitinimo operatorius, kurio komandą sudaro profesionalūs darbuotojai, jau ne vienerius metus puikiai aptarnaujantys ne tik privačius renginius, bet ir sparčiai besisukantys greitojo maisto baruose.

 Banketai

„Avia Solutions Group“ arenoje galima organizuoti viešus ir uždarus įmonių renginius, kurių metu svečiams bus paruošiamas banketas, furšetas, o seminarų ar mokymų metu – kavos pertraukėles.

Banketai, furšetai ar kitos vaišės gali būti paruošiamos skirtingose arenos erdvėse: pagrindinėje arenos salėje, atskiruose arenos baruose ar restorano ložėse, bendrosiose arenos erdvėse, Delfi TV lounge, sporto ložėse.

Pagal renginio pobūdį ir pageidavimus, svečiams gali būti pasiūlytas ypatingas meniu. „Avia Solutions Group“ arenoje profesionaliai gali būti aptarnaujami įvairaus dydžio renginiai – nuo 20 iki 13 000 žmonių.


Banketų nuotraukos

DAUGIAU INFORMACIJOS

Živilė Koncevičienė
Marketingo skyriaus vadovė

 

+370 620 41091

zivile@asgarena.lt