MENIU

Renginių reklamos strategija

Nuo šiol dar daugiau paslaugų iš vienų rankų! „Avia Solutions Group arena“ pristato - reklamos strategijos agentūra „BACKSTAGE. Event Strategy“.

Vadiname save neįprastai – renginių strategijos agentūra, nes bet koks kitas pavadinimas mums per ankštas. Tačiau svarbiausia, kad mūsų žodžius lydi darbai. Ir taip jau daugiau nei dešimtmetį!

Esame bene vienintelė agentūra, orientuota į darbą tik su renginiais. Dėl siauros specializacijos ir ilgametės patirties tapome renginių rinkos virtuozais, todėl galime ne tik pasiūlyti efektyvius sprendimus kelyje link sold-out, bet ir juos įgyvendinti nuo pirmo iki paskutinio akordo. 

Meskite mums iššūkį ir mes jį įveiksime! 
 

Paslaugos:

- (Ne)tradicinė reklama
Tradicinė reklama, pavyzdžiui, lauko stenduose, spaudoje, televizijoje ar radijuje, būtina, tačiau kūrybiški netradicinės reklamos sprendimai jūsų renginiui gali suteikti papildomo kolorito ir padėti pasiekti auditoriją, kuri iki tol atrodė rožinė svajonė. Mes pasirūpinsime ir viena, ir kita reklama.

- Skaitmeninė reklama
Be skaitmeninių sprendimų šiandien toli nevažiuosi. Reklaminė kampanija be reklamos socialiniuose tinkluose, „Google Ads“ ar nuomonės formuotojų (influencerių) tai tas pats kaip koncertas be šviesų. Lyg ir įdomu, bet nevisai efektyvu. Pasiūlysime jūsų renginiui labiausiai tinkančius skaitmeninės reklamos sprendimus ir juos paversime realybe.

- Ryšiai su visuomene
Nuo žinutės feisbuke ar pranešimo žiniasklaidai parengimo ir išplatinimo, straipsnio ar interviu iniciavimo spaudoje, radijuje ar televizijoje iki krizinės situacijos suvaldymo. Padėsime jums visur ir visada.

- Strategija ir įgyvendinimas
Kad renginio dieną džiaugtumėtės maksimaliu rezultatu, būtina turėti ne tik viziją, tikslus, bet ir aiškią strategiją bei planą jiems pasiekti. Realiai įvertinsime, kokių rezultatų galite tikėtis, taip pat paruošime strategiją ir veiksmų planą, kaip pasiekti užsibrėžtus tikslus. Negana to, pasirūpinsime veiksmų plano įgyvendinimu. 

- Dizainas ir gamyba
Už visko, kas gražu, slypi didžiulis darbas. Palikite jį mums. Nuo idėjos iki įgyvendinimo paruošime maketus spaudai, reklaminius skydelius internetinei erdvei, vaizdo klipus lauko ekranams ir televizijai, įrašysime radijo reklamą. Galime ir daugiau – netradiciniai sprendimai mus kaip rokenrolas. 
 

Kontaktai:

info@backstage.lt

+370 690 71210

www.backstage.lt