MENIU

Salės nuoma

„Avia Solutions Group“ arenoje galima organizuoti įvairaus tipo ir dydžio renginius. Renginių organizatoriams galime pasiūlyti universalią salių sistemą – renginiai gali vykti pagrindinėje arenos salėje arba mažesnėse arenos patalpose, tokiose kaip koridoriai, amfiteatras, Premium lounge. Toks erdvių suskirstymas leidžia į arenoje organizuojamą renginį sukviesti nuo 20 iki 13 000 žmonių.

Pagrindinėje arenos salėje galima organizuoti didesnius renginius, kuriuose dalyvautų nuo 1,5 tūkst. iki 13 tūkst. žmonių. Jauki ir maloni aplinka renginiams sukuriama transformavus arenos erdves ir pritaikius jas konkretiems klientų poreikiams. 

Renginių organizatorių patogumui siūlome papildomas renginio įgyvendinimui reikalingas paslaugas iš vienų rankų:
- LED ekranų nuoma renginiams;
- renginio įgarsinimo ir apšvietimo darbai;
- renginių reklamos strategiją ir įgyvendinimą;
- įrangos nuoma.

Taip pat Lietuvos ir užsienio reklamų gamintojai bei filmų kūrėjai jau ne kartą įvertino „Avia Solutions Group“ arenos patalpų pritaikymą įvairių reklamos bei kino projektų filmavimams.

Tokie projektai gali būti vykdomi ne tik pagrindinėje arenos salėje, bet ir koridoriuose, persirengimo patalpose, užkulisių bei parkingo erdvėse ir kt.

Arenos erdvių pavyzdžiai:

Premium lounge

Edvė skirta konferencijoms, mokymams ar nedideliems pasirodymas.
Premium lounge talpina iki 300 žmonių su sėdimomis vietomis ir iki 800 žmonių stovimo renginio metu. 

Amfiteatras

Amfiteatro tipo erdvė yra skirta koncertams, mokymams ir kitų tipų renginiams iki 400 vietų. Patekimas į šią salę - pro Premium lounge.

COZY erdvė

„COZY by Avia Solutions Group arena“ tai kamerinė, jauki arenos erdvė, lanksčiai prisitaikanti prie įvairaus formato renginių iki 4 400 žiūrovų. 

Pagrindinė salė

Pagrindinė arenos salė lanksčiai transformuojasi prie įvairaus formato ir dydžio renginių (iki 13 000 žiūrovų). 

Arenos koridoriai

Arenos koridoriai gali būti naudojami kaip renginio dalis arba nuomojami atskirai. Koridoriai puiki erdvė rengti šopturgius, parodas ir pan. formato renginius.

Arenos prieigos

Prie pagrindinio arenos įėjimo yra didelė aikštė, kuri gali būti išnaudojama kaip dalis renginio erdvių arba nuomojama atskirai. Erdvė puikiai tinka turgeliams, automobilių ar kitų objektų ekspozicijai, parodoms ir pan. formato renginiams

Pasižvalgykite po arenoje vykusių įvairaus formato renginių nuotraukų galeriją: 

DAUGIAU INFORMACIJOS

Guoda Domeikienė

Renginių skyriaus vadovė

+370 654 69200 

guoda.domeikiene@asgarena.lt