MENIU
Monique: „Virš vandens“ su orkestru
2021 Spalio 23 d.
(šeštadienis)
19:00
h
21,00-36,00 €
Pirkti bilietą
Monique: „Virš vandens“ su orkestru

MONIQUE SU ORKESTRU: VIRŠ VANDENS

 

Atlikėja Monika Pundziūtė-Monique išskirtinėje erdvėje „COZY by Avia Solutions Group arena“ pristato ypatingą pasirodymą su orkestru „Virš Vandens“.

 

Balandžio 25 d. „COZY by Avia Solutions Group arena“ erdvę pripildys antrojo solinio atlikėjos albumo „Virš Vandens“ skambesys ir žinomiausios Monique dainos. Specialias kūrinių aranžuotes orkestrui ruošia kompozitoriai Vytautas Bikus, Kasparas Meginis, Edgaras Žaltauskas bei Leonardas Pilkauskas.

 

„Tai bus epinis vakaras! Klausytojų pamilti kūriniai, kuriuos jie įsileidžia į širdis, staiga apsirengs kitokiu, kinematografiniu rūbu! Tos pačios mano dainos, tik skambančios didingai, tarsi klausytumėte filmų. Labai laukiu šio iššūkio – pripildyti rūmų erdves savo balsu. Tai unikali galimybė ne tik atlikti dainas, bet ir turėti vietos išjausti kiekvieną jų sekundę, kiekvieną natą, įkvėpimą ar iškvėpimą,“ – pasiilgusi klausytojų į šiltą vasarišką pasirodymą kviečia Monique.

 

VIRŠ VANDENS – tai tarsi išnirimas virš visko, kas mus traukia gilyn. Ir jeigu paklaustumėte manęs, kas įkvepia kurti, atsakyčiau – gyvenimas. Kiekviena daina – tai mano kasdienė istorija, kurią noriu užrašyti, prisiminti ir pasidalinti.

Mieli žiūrovai, primename, kad visų saugumui viso renginio metu privaloma dėvėti apsauginę veido kaukę, laikytis 1 metro atstumo ir reguliariai dezinfekuoti rankas. Valgyti ir gerti salės viduje draudžiama. Gero renginio!

 

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Vilnius Arts, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Salės planas