MENIU
Monique: „Virš vandens“ su orkestru
2021 Spalio 23 d.
(šeštadienis)
Renginys jau įvyko
Monique: „Virš vandens“ su orkestru

Svarbi informacija dėl Monique koncerto spalio 23 d.

Renginys Monique: Virš vandens su orkestru koncerto, kuris turėjo įvykti balandžio 10 d., vėliau buvo nukeltas į 2021 m. spalio 23 d. yra dar kartą nukeliamas. Nauja renginio data bus skelbiama lapkričio mėnesį.

Atlikėja Monika Pundziūtė-Monique išskirtinėje erdvėje „„Avia Solutions Group“ arena, „COZY“ erdvė“ pristato ypatingą pasirodymą su orkestru „Virš Vandens“.

Žinoma Lietuvos popmuzikos dievaitė po sėkmingos projekto premjeros Valdovų rūmuose kartu su orkestru pavergė klausytojų širdis, todėl gerbėjų prašymu grįžta su tuo pačiu projektu ir dar didesne muzikine jėga bei energija. Balandžio 25 d. „„Avia Solutions Group“ arena, „COZY“ erdvė“ erdvėje dar kartą skambės antrojo solinio Monique albumo „Virš Vandens“ dainos ir žinomiausi atlikėjos hitai.

„Labai džiaugiuosi, kad tai nebuvo vienkartinis projektas ir muzikinis pasirodymas Valdovų rūmuose sujaudino publiką. Nekantrauju, kada galėsiu savo ištikimam gerbėjų ratui dar kartą pristatyti ne tik jau skambėjusias dainas, bet ir su orkestru paruoštas dar negirdėtas aranžuotes dainai „Promise” ir „Eurovizijos” scenoje skambėjusiam singlui „Make Me Human”, – pasakoja dainininkė Monique.

Greitu metu bus pristatyti ir koncerto svečiai, bet kol kas dainininkė nori išlaikyti intrigą. Visgi, Monique išduoda kitą paslaptį – koncerte skambės šie hitais tapę kūriniai: „Dviese”, „Nenoriu grįžt namo”, „Man nebaisu”, „Virš vandens”, „Palauk dar”, „Nauja istorija”, „Aš viena” ir „Shallow” su Justinu Jaručiu.

Specialias kūrinių aranžuotes orkestrui ruošia kompozitoriai Vytautas Bikus, Kasparas Meginis, Edgaras Žaltauskas bei Leonardas Pilkauskas.

VIRŠ VANDENS – tai tarsi išnirimas virš visko, kas mus traukia gilyn. Ir jeigu paklaustumėte manęs, kas įkvepia kurti, atsakyčiau – gyvenimas. Kiekviena daina – tai mano kasdienė istorija, kurią noriu užrašyti, prisiminti ir pasidalinti.

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Vilnius Arts, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Salės planas