MENIU
Linas Adomaitis su choru Gospeljonai. DOVANA
2024 Balandžio 5 d.
(Penktadienis)
19:00
h
39,00-60,00 €
Pirkti bilietą
Rezervuoti ložę
Linas Adomaitis su choru Gospeljonai. DOVANA

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis drauge su Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospelo choru „GospelJonai“ muzikos mylėtojams turi puikių naujienų – balandžio 5 dieną, savo gimtadienio išvakarėse Vilniuje „Avia Solutions Group“ arenoje surengs magišką pasirodymą pavadinimu „Dovana“.

Iškart po Velykų, 48-erių metų gimtadienį švęsiantis atlikėjas atskleidžia, kad pasirodymo pavadinimą „Dovana“ pasirinko neatsitiktinai – tai Lino dovana klausytojams, o koncerto klausytojai, anot dainininko, bus didžiulė dovana jam pačiam.

„Dažniausiai mano gimtadieniai mane pasitinka kur nors kelionėje svečioje šalyje. Tad visokių egzotiškų bei keistų mano gimimo dienos sutiktuvių sukaupta labai daug. Šis kartas bus ypatingas: savų žmonių tarpe, su geriausiais muzikantais, su mano mylimu gospelo choru „GospelJonai“, o svarbiausia – didžiulėje scenoje su klausytojais. Jie ir bus mano didžiausia dovana. To mano gyvenime dar nėra nutikę. Labai laukiu balandžio su smalsiu jauduliu“, - sako Linas Adomaitis.

Kviesdamas į savo gimtadienį Linas žada savo muzikos gerbėjams nuostabų šou, didelį būrį profesionaliosios muzikos atstovų, artimų scenos kolegų ir nemažai siurprizų, kuriuos dainininkas nori atskleisti šiek tiek vėliau. Bet kas tikrai aišku jau dabar – tą vakarą karaliaus Lino Adomaičio ryškiausi hitai su spalvingomis dainų aranžuotėmis, atliekant ritmo grupei, pritariamiesiems vokalams, gospelo chorui ir kameriniam orkestrui.

„Garantuotai skambės mano visos muzikinės karjeros perlai: „Vandenynai“, „Aš pavydžiu sau“, „Lūpos kaip vyšnios“, „Ar tu ją matei?“, „Kol kartu“, „Tavo spalvos“, „Šviesa spindės tamsoje“ „Pasaulis gražus“ ir, žinoma, visai neseniai dienos šviesą išvydę mūsų bendri kūriniai su „GospelJonais“. Programa bus dviejų dalių, išsami, tačiau tikrai neprailgs, ir jau dabar žinau, kad klausytojams laikas prabėgs nejučia“, - koncertinės programos uždangą praskleidžia Linas.

Linas juokauja, kad vietoj dovanos iš kiekvieno žiūrovo užsisako po šypseną. Taigi visi norintys pasveikinti Liną, o taip pat pasinerti į kerinčio koncerto muzikos bangas jau balandžio 
5 d. galės tai padaryti gyvai Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje. Bilietus į Lino Adomaičio ir „GospelJonų“ pasirodymą „Dovana“ platina Bilietai.lt