MENIU
Grupės BI-2 koncertas
2024 Kovo 15 d.
(Penktadienis)
19:00
h
34,00-94,00 €
Pirkti bilietą
Rezervuoti ložę
Grupės BI-2 koncertas

Bi-2 | World tour 2024

Bilietai prekyboje – nuo gruodžio 1 d. 10 val.
 

Roko grupė „Bi-2“ po ilgos pertraukos grįžta į Vilnių, kur kovo 15 d. „Avia Solutions Group“ arenoje surengs savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje. Šiuo metu Europoje ir JAV aktyviai koncertuojanti roko grupė į sostinę grįžta su nauja programa, kuri skirta naujam albumui „Аleliuja“ (orig. „Аллилуйя“) pristatyti.

Kartu su naujomis dainomis grupė taip pat atliks didžiausius įvairių savo kūrybos laikotarpių hitus: „Malda“, „Mano meilė“, „Varvara“, „Mano rokenrolas“, „Sidabras“, ir kitas dainas, kurias atmintinai žino ir dainuoja grupės gerbėjai.

Albumas „Аleliuja“ – tai tarsi visos žmonijos lūžio tašku tapusi riba tarp dviejų pasaulių: pandemijos epochos ir 2022 metų. „Аleliuja“ sudaro 10 kūrinių, kuriuose kartu su liūdesiu ir nežinomybės baime neįmanoma nepajusti muzikantų troškimo likti ištikimiems savo idealams: meilei, orumui, laisvei. Visa tai padeda išgyventi neramiame pasaulyje, atsidūrusiame ant bedugnės slenksčio.

„Mes gyvensime su tavimi, mes nepalūšime“ – tai meilės ir šviesios vilties kupina eilutė iš albumo „Aleliuja“ paskutinio kūrinio „Asmeninė erdvė“.

Vienintelis grupės „Bi-2“ koncertas Lietuvoje – kovo 15 d. „Avia Solutions Group“ arenoje.

Bilietai prekyboje – nuo gruodžio 1 d. 10 val.

 

Naujas albumas  → https://band.link/b2_hallelujah

https://bdva.ru

https://youtube.com/B2band

https://instagram.com/b2band

https://tiktok.com/@b2band

https://t.me/b2band

https://facebook.com/b2band