MENIU
KODO. Pirmykštė jėga
2024 Kovo 27 d.
(Trečiadienis)
19:00
h
23,00-68,00 €
Pirkti bilietą
Rezervuoti ložę
KODO. Pirmykštė jėga

Būgnų megažvaigždės „Kodo“ savo pirmykštę jėgą atskleis vieninteliame pasirodyme Baltijos šalyse.

 

Įspūdingiausias “Kodo” taiko būgnų pasirodymas Baltijos šalyse jau 2024 m. kovo 27 dieną ASG arenoje Vilniuje. Senosios japoniškos būgnų tradicijos nešėjai pasirodys su visiškai nauja programa Warabe (Pirmykštė Jėga), kuri sugrąžins žiūrovus į pačią pradžią, prie žmonijos ištakų.

 

Unikalus pasaulio kultūros perlas “Kodo” 2024 m. minės savo 43-uosius metus. Grupės namai yra Sado saloje, Japonijoje, kur taiko būgnais mokomasi groti iš kartos į kartą nuo neatmenamų laikų. Tiek mokytojai, tiek mokiniai yra visiškai atsidavę ir savo gimtąją salą dažniausiai palieka tik vykdami koncertuoti.

Kartu su  nepamirštamu įvairaus dydžio būgnų pasirodymu “Kodo” pristato ir įspūdingą teatrališką muzikos ir šokio šou. Su naująja programa “Kodo” grįžta prie savo klasikinio repertuaro šaknų - egzotiškų, vyriškų ir visiškai japoniškų pasirodymų. Nors atskirų šou dalių temos ir skiriasi, visos jos vienodai reikalauja ritmo ir sinchroniškumo įgūdžių.

 

Nuo pat tarptautinės karjeros pradžios 1981 metais “Kodo” surengė daugiau nei 6500 koncertų visuose penkiuose žemynuose. Grupės pavadinimas reiškia širdies plakimą – visų muzikinių ritmų pagrindą.