MENIU
Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų.
2019 Gruodžio 29 d.
(Sekmadienis)
Renginys jau įvyko
Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų.

Kelios valandos, kurių Jūs taip ilgai laukėte: Staso Michailovo jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Šiemet vienas žymiausių Rusijos šansono atlikėjų Stasas Michailovas švenčia savo 50-metį ir į Lietuvą grįžta su šventine programa. Šių metų gruodžio mėn. 29 d. jis pasirodys Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje ir nemaria romantika užlies jo išsiilgusią publiką.

Koncertuose skambės tokie atlikėjo hitai kaip „Dlia tebya“, „Zdi Minia Radnaja“, „Nu vot i vse“ ir kt. bei keletas naujausių jo kūrinių. Tad S. Michailovo pasirodymams būdinga neblėstanti energija, emocijų lavina ir geras laikas – garantuoti.

Savo muzikinę karjerą atlikėjas pradėjo 1992 m., kai įrašė savo pirmąjį kūrinį „Svecha“, iki šių dienų laikomą vienu didžiausių S. Michailovo hitų.

S. Michailovas „Svecha“: https://www.youtube.com/watch?v=E_u0zFI0jUA

Nors karjeros pradžia atlikėjui nebuvo rožėmis klota, aktyviai dalyvaudamas įvairiuose muzikiniuose projektuose Rusijoje, jis pasauliui parodė savo išskirtinį talentą ir užsiaugino būrius gerbėjų. Nuo to laiko prabėgus jau ne vienam dešimtmečiui, jo populiarumas neblėsta – pilnas sales jis renka ir gimtojoje Rusijoje, ir Lietuvoje.

Šlovingos muzikinės S. Michailovo karjeros aukštumas pažymėjo 2009 m. gauta aukščiausio lygio premija „Auksinis gramofonas“, kuris įteikiamas labiausiai nusipelniusioms Rusijos muzikos pasaulio žvaigždėms. Dar po metų jam suteiktas Nusipelniusio Rusijos artisto vardas.

Milžinišką populiarumą rodo ir tai, kad 2011 ir 2012 metais jis buvo įvardintas kaip daugiausiai uždirbęs Rusijos atlikėjas (atitinkamai 20 mln. ir 21 mln. dolerių).

S. Michailovas „Dlia tebya“: https://www.youtube.com/watch?v=Vu6jeEUEP50

 

Renginio trukmė: 2 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Šou idėjos, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Salės planas