MENIU
P. Čaikovskij šokio spektaklis „Spragtukas“
2019 Gruodžio 20 d.
(Penktadienis)
Renginys jau įvyko
P. Čaikovskij šokio spektaklis „Spragtukas“

Gruodžio 20-ąją 19 valandą Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro gerbėjams bus įteikta kalėdinė staigmena – viso pasaulio muzikiniuose teatruose naujametiniu laikotarpiu šokamas Piotro Čaikovskio „Spragtukas“. Klaipėdoje jį statys garsus rusų choreografas Kirilas Simonovas, padedamas kostiumus ir scenografiją spektakliui kursiančių dailininkų Jekaterinos Zlajos ir Aleksandro Barmenkovo.

Kasmet, artėjant metų virsmui, daugelyje muzikinių teatrų visame pasaulyje atgimsta „Spragtuko“ spektakliai. Jie – tarsi teatrinis žiemos švenčių simbolis, tarsi privalomas baleto gerbėjų kalėdinis atributas, kurio niekam nevalia pamiršti. Ir publika tai supranta: kiek bebūtų rodoma „Spragtuko“ spektaklių su savais ar gastroliuojančiais artistais – žiūrovų jiems niekada netrūksta.

Kalėdų naktis. Į svetainę pasiimti savo dovanos atslenka mergaitė, kuri pamato, kaip lėlės kaunasi su Pelių karaliaus kariauna, o Spragtukas, pavirtęs Princu, pūgos sūkuryje skraidina Mari į stebuklingą svajonių šalį.

Mari užaugs ir, žinoma, sutiks savo svajonių princą, bet niekada nepamirš kalėdinės nakties pasakos apie Spragtuką. Kaip šventes švęsite Jūs? Laukiame šokio spektaklyje „Spragtukas“. Pasinerkime į šventinį sūkurį kartu!

Renginio trukmė: 2 val. 30 min., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 4 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Daugiau informacijos: www.klaipedosmuzikinis.lt

Salės planas