MENIU
„Lietuvos talentai. Supervaikai“ atrankos
2020 Kovo 1 d.
(Sekmadienis)
Renginys jau įvyko
„Lietuvos talentai. Supervaikai“ atrankos

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Dalyvaujantis asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Kviečiame nemokamai stebėti „Lietuvos talentai. Supervaikai“ projekto atrankas!

Reitingų viršūnėse karaliavęs grandiozinio projekto „Lietuvos talentai“ specialus sezonas!

Pavasarį TV3 televizijos eteryje pasirodys specialus projekto „Lietuvos talentai“ sezonas. Šį kartą šou dalyvaus ir savo talentus demonstruos tik vaikai ir paaugliai iki 14 metų amžiaus. Šiais vaikais žavėsis visa šalis – išvyskite juos pirmieji.

Kviečiame nemokamai stebėti „Lietuvos talentai. Supervaikai“ projekto atrankas! Jos vyks Vilniuje, „COZY by Avia Solutions Group arena“, vasario 29–kovo 1 d., 12.30 ir 17.30 val. Žiūrovų laukia dovanos: išmanieji telefonai ir specialūs projekto prizai!

Projekto vedėjai – humoro jausmo nestokojantys Mindaugas Rainys ir Mindaugas Stasiulis. Šou teisėjų kėdėse – puikiai visuomenėje vertinami savo srities profesionalai. Kas jie? Visus teisėjus pirmieji išvysite filmavimų metu!

Pertraukų metu su filmavimą stebinčiais žiūrovais bendrauja renginių vedėjas Marius Vasilevičius. Jis drąsiausius kviečia ant scenos padainuoti, dalyvauti žaidimuose, o už tai apdovanoja prizais. Atvykite į „Lietuvos talentai. Supervaikai“ filmavimus su visa šeima ir puikiai praleiskite laiką!

Registracija - ltziurovai@tvmanija.lt