MENIU
2021 m. Pasaulio jaunių 10 šokių čempionatas
2021 Gruodžio 4 d.
(šeštadienis)
Renginys jau įvyko
2021 m. Pasaulio jaunių 10 šokių čempionatas

 

ŠOKIAI SUGRĮŽTA!

Praėjus vos dvejiems metams nuo Vilniuje vykusio Pasaulio standartinių sportinių šokių čempionato mūsų šalyje vyks dar vienas įspūdingas tarptautinis šokių turnyras. Šįkart Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje dėl geriausiųjų vardo varžysis jaunieji šokėjai, kurie gruodžio 4 dieną kovos dėl Pasaulio jaunių 10 šokių čempionato aukso!

Turnyro metu išvysime geriausius jaunuosius šokėjus iš 30 pasaulio šalių, o Lietuvos garbę gins Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė. Pasaulio jaunių 10 šokių čempionate poros atliks po penkis standartinius (lėtas valsas, tango, Vienos valsas, fokstrotas, kvikstepas) ir penkis Lotynų Amerikos šokius (samba, čia čia čia, rumba, pasodoblis, džaivas), todėl turnyras abejingų šokiams nepaliks!

Renginiui taip pat yra paruošta ir įspūdinga parodomoji programa – hiphopo šokėjų pasirodymai, todėl žiūrovų arenoje laukia veiksmo kupina diena. Nepraleiskite progos savo akimis išvysti įspūdingiausio šių metų šokių renginio Lietuvoje ir palaikyti jaunuosius mūsų šalies talentus kovoje dėl čempionų titulo.

Renginį organizuoja Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) ir Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF).

Atrankiniai pasaulio čempionato turai prasidės 14.00 val., finaliniai turai ir parodomoji programa – 19.00 val.

Dėmesio! Į renginį bus įleidžiami tik galiojantį „Galimybių pasą“ turintys žiūrovai. Įsigydami bilietą, patvirtinate, kad renginio dieną turėsite galiojantį „Galimybių pasą“. „Galimybių paso“ nepateikusiems žiūrovams, pinigai už bilietus nebus grąžinami.

Renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes. Arenoje bus prekiaujama maistu ir gėrimais, tačiau juos vartoti bus galima tik tam skirtose vietose; vartojamas tribūnose – draudžiamas.

Renginio trukmė: 7 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Daugiau informacijos: www.dancesport.lt PRIVALOMA: dėvėti veidą dengiančias kaukes, sėdėti biliete nurodytoje vietoje, laikytis saugaus atstumo, draudžiamų daiktų sąrašas..

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..

Salės planas