MENIU
Broliai. Karjeros finalas
2022 Birželio 18 d.
(šeštadienis)
Renginys jau įvyko
Broliai. Karjeros finalas

 Mielas krepšini, atėjo laikas mums sušokti paskutinį šokį“ – po daugiau nei dvidešimt metų trukusios krepšinio karjeros Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai kviečia visus į unikalias ir staigmenų kupinas atsisveikinimo rungtynes.

Nors kiekviena pabaiga turi liūdesio natų, šią dieną paversime Lietuvos krepšinio aistruolių švente! Renginio metu žiūrovai aikštelėje išvys ne tik seniai išsiilgtus legendinius žaidėjus, tokius kaip L. Kleiza, R. Šiškauskas bei R. Kaukėnas, bet ir profesionaliai tebežaidžiančias mūsų krepšinio pažibas. Pilnas žaidėjų sąrašas ir Darjušo bei Kšištofo komandas vesiantys treneriai bus atskleisti greitu metu.

Sprendimas karjerą užbaigti būtent taip sentimentaliai kilo iš brolių stipraus noro supažindinti jaunimą su tais, kurie kadaise vedė Lietuvos rinktinę į dabar jau istorinėmis tapusias pergales. Žinoma, ši draugiška kova bus skiriama ir ilgamečiams sirgaliams, kurie su nostalgija galės prisiminti kiek apdulkėjusias skanduotes ir drauge pasidžiaugti, kokį tvirtą krepšinio istorijos pamatą visi šie vyrukai paruošė ateities kartoms.

Tai bus daugiau nei rungtynės. Tai senų aikštelės draugų šventė, kurioje netrūks nei taiklių metimų, nei dainų, nei šokių. Pertraukėlių metu linksminsimės su ryškiausiomis muzikos žvaigždėmis, o renginiui pasibaigus visi norintys galės įsiamžinti su savo mylimiausiais krepšininkais ar paprašyti autografo.

Dalis už bilietus surinktų lėšų bus skiriamos R. Kaukėno paramos fondui ir nuo karo Ukrainoje nukentėjusiems vaikams.