MENIU
M. Mikutavičius - Garsiai! Jautriai! Galingai!
2013 Gruodžio 28 d.
(šeštadienis)
Renginys jau įvyko
M. Mikutavičius - Garsiai! Jautriai! Galingai!

Sveiki,

 

išskyrus du - tris atvejus, aš ir mūsų grupė nekoncertavome ištisus 2013 - uosius. Mums reikėjo pertraukos, poilsio ir naujų dainų. Negrojome nei studentų šventėse, nei koncertų salėse, nei turtingų firmų vakarėliuose. Nedainavau netgi giminių krikštynose. Buvome užsičiaupę. Visą tą laiką aš arba nieko neveikiau, arba turėjau kitų darbų arba nieko neveikiau vėl. Bet kiekvieną rytą nuo pavasario iki rudens nubudęs ryte žinojau, kad ateis gruodis ir mes turėsime išeiti į sceną pasiruošę taip galingai, kad tai būtų tvirtas pasiteisinimas, kodėl šitiek tylėjome.

 

Aš rašau čia, nes manęs paprašė paaiškinti, kas tuose koncertuose bus. Tai daroma tam, kad jūs, kurie skaitote, galėtumėt apsispręsti, ar verta ten eiti. Taigi… Norėdamas pamatyti jūsų kuo daugiau, galėčiau čia gerokai prifantazuoti :) Aišku, labai knieti pasakyti, kad ten bus skraidantys drambliai ir mes rodysime šou su delfinais, bet geriau nueisiu tiesiausiu keliu ir tiesiog pasakysiu:

 

Pirmiausia -- mes ten sugrosime kai kurias dainas iš albumo, kurį dabar kaip tik įrašinėjame ir norime paleisti į orą žiemai artėjant. Ką tik, rašydamas šias eilutes, sugalvojau, kad jis vadinsis "Garsiai. Jautriai. Galingai". Tikrai nežinau, kodėl toks pavadinimas, bet, kaip dažnai būna, laikui bėgant tikrai sugalvosiu paaiškinimą.

 

Antra -- tebūna taip, jog koncertai taip pat vadinsis -- "Garsiai. Jautriai. Galingai". Ir tam, kas vyks, šis pavadinimas visai limpa. Mes tikrai mokame groti garsiai ir mėgstame groti jautriai, kai pasijuntame lyriškai. Ar mes būsim galingi? Ką gi… Su mūsų nusiteikimu, su visais žmonėmis, kurie prie koncertų dirbs, su visa garso bei šviesos technika ir su visų jūsų pagalba mes žvėriškai stengsimės.

 

Trečia -- man patinka, kada mano mėgstami atlikėjai groja kuo daugiau populiariausių savo dainų. Tad normalu, jog ir pats koncertuose stengiuosi atlikti visa tai, kas buvo labiausiai žinoma ir dažniausiai grojama skersai išilgai Lietuvos. Oh, taip. Kai kurias dainas galima ir pamiršti. Bet tų, su kuriomis publika jaučiasi laimingiausia, tu niekada nepamiršti.

 

Ir galiausiai ketvirta aplinkybė, dėl kurios mums taip patinka tas jausmas, kai būname scenoje. Mes netingime, nevėluojame, nelaukiame ir nieko nedarome per pusę. Aš galiu pažadėti, kad kiekvienas prakaito lašas krentantis ant žemės koncerte, yra gimęs tik tam, kad visi turėtų tokią emociją, kuri verčia atsistoti. Ir eisiu basas per nuogus elektros laidus tam, kad ta emocija sukiltų :)) Tai štai. Aš išsipasakojau ir prisigyriau. Dabar jūs nuspręskite, ar daug fantazavau :) Gero ir šilto rudens.

 

Marijonas. Savo ir visos grupės vardu.

 

Auksiniai BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki gruodžio 14 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

 

2013/2014 sezono BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki lapkričio 28 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val. 30 min.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..

Salės planas