MENIU
„Naktinės personos“ – po 20 metų
2014 Vasario 14 d.
(Penktadienis)
Renginys jau įvyko
„Naktinės personos“ – po 20 metų

 

Dešimt albumų, gausybė muzikinių apdovanojimų, tūkstančiai koncertų ir rekordus mušusios gerbėjų minios Vingio parke – tik keli, tačiau iškalbingi faktai apie vieną didžiausio populiarumo sulaukusių grupių Lietuvoje. Prieš dešimtmetį skirtingais keliais pasukę “Naktinių Personų” bendražygiai Alanas Chošnau ir Aras Vėberis vėl suvienys savo jėgas penkiose didžiosiose arenose Lietuvoje bei koncertuose užsienyje.

 

Dėl pasikeitusio koncerto salės plano Vilniaus "Avia Solutions Group" arenoje, visi pirkę bilietus STOVIMAME sektoriuje renginį stebės iš "VIP Stovimo" sektoriaus.

 

Tikėtina, jog kitąmet įvyksiantis grupės turas “Po 20 metų“ taps vienu ryškiausių pastarojo meto muzikinių įvykių šalyje. „Labai norėčiau“, „Kaltas ruduo“, „Sukasi ratu“, „Ša la la”, „Kelyje“ ir daugybė kitų per ilgą laiką gerbėjų nepamirštų hitų sugrąžins turo klausytojus į idealizmo kupiną devintąjį dešimtmetį, kai pirmuosius žingsnius žengė jauna Lietuvos valstybė ir kai 1992 metais susikūrė „Naktinės Personos“.

 

Grupės nariai tikina, kad turo metu visi hitai suskambės naujai. Jie sugrąžins gerbėjams tuometinius sentimentus ir dovanos nostalgija pulsuojančią atmosferą. “Naktinės Personos” didelį dėmesį skiris apšvietimui, garsui ir scenografijai, kurie nustebins ne vieną. Išskirtiniai turo “Po 20 metų” koncertai – tai galimybė įsitikinti, jog grupės kalibras lietuviškos muzikos kontekste buvo ir išliks neeilinis.

 

Nepaisant vasario šalčių prasidėjus turui, “Naktinės Personos” ištikimiems gerbėjams žada spinduliuoti galingą šiltą nuoširdumą, kuriuo visuomet pasižymėjo jų muzika. Romantika, viltis, džiaugsmas, polėkis – tai emocijos, kurių galima laukti turo koncertuose. „Neabejoju, kad kertines vertybes turintys žmonės nesikeičia, todėl tikiu, kad ir kitąmet "Naktinių Personų" klausytojas bus toks pats gyvenimu tikintis, stiprus žmogus su dar daugiau gyvenimiškos išminties bei vilties, kad viskas galiausiai yra ir bus gerai”, - kalbėjo A. Chošnau.

 

“Anuomet vyko didžioji muzikos kūryba, kuri žmones ne tik turtindavo, bet ir sujungdavo. Koncertuose su muzikantais ir klausytojais labai stipriai išgyvendavome vienybę, taip pat jausdavomės ir dirbdami studijoje. Emocijos būdavo natūralios, savaime suprantamos. Susiburti kartu ir muzikuoti būdavo daugiau negu šlovės siekimas. Šiandien labiausiai pasiilgstame kūrybos, kuri neturi rėmų ir nėra nutaikyta į sėkmės šablonus. Tuomet kūrėme, nes mylėjome muziką, o pripažinimas atėjo vėliau”, - dalijosi prisiminimais turui besiruošiančios “Naktinės Personos”.

 

2002 metais išsiskyrusios grupės nariai įvardija keletą priežasčių, dėl kurių nutarta po solidžios pertraukos prikelti hitus naujam gyvenimui: “Visų pirma, pastaraisiais metais suintensyvėjo mūsų tarpusavio ryšys, o sprendimą sugrąžinti "Naktines Personas" išskirtiniam turui priėmėme dėka ištikimų gerbėjų, kurie ne kartą yra prašę surengti mūsų grupės koncertą. Tikime, kad mintys turi galią. O tai, kad mes sugrįžtame, ir reiškia, kad gerbėjų bei mūsų mintys sutapo. Susitikimo su Jais nekantriai laukiame!“ – teigė A. Chošnau ir A. Vėberis.

 

Ilgą, kūrybiškai turtingą grupės gyvavimo kelią pažymėsiantis turas „Po 20 metų“ arenas Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose ir Klaipėdoje sudrebins 2014 metų vasario mėnesį. Užsienio koncertų grafikas dar derinamas, tačiau “Naktinės Personos” rengiasi pasiekti visas didžiąsias lietuvių bendruomenes pasaulyje.

 

Auksiniai BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki sausio 24 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

 

2013/2014 sezono BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki sausio 14 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val. 30 min.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Tris kavos, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Salės planas