MENIU
Valery Meladze
2014 Kovo 20 d.
(Ketvirtadienis)
Renginys jau įvyko
Valery Meladze

 

Moterų numylėtinis populiarusis gruzinų kilmės Rusijos dainininkas Valerijus Meladzė pavasarį drebins gerbėjų širdis koncertinio turo per Lietuvą metu. Viena ryškiausių rusų populiariosios muzikos scenos žvaigždžių pristatys naują programą „20 istorijų apie meilę“ ir atliks savo geriausias dainas kovo 20 d. Vilniuje.

 

Valerijus Meladzė gimė Batumio mieste, Gruzijoje. Baigęs muzikos mokyklą, kur mokėsi groti pianinu, būsimas dainininkas studijavo Ukrainoje, Nikolajevo laivų statybos institute. Būtent čia Valerijus pradėjo muzikanto karjerą – kartu su vyresniu broliu Konstantinu jie grojo studentų kolektyve „Apriel“. 1989 m. abu broliai buvo pakviesti prisijungti prie garsios art-rock grupės „Dialog“. Netrukus Konstantinas, šiai grupei parašęs kelias sėkmingas dainas, tapo pagrindiniu ir vieninteliu Valerijaus Meladzės dainų autoriumi.

 

Pirmuoju Valerijaus Meladzės hitu tapo daina „Ne Trevozh Mne Dushu, Skripka“ („Neaitrink man sielos, smuike“), už kurią dainininkas 1994 m. buvo įvertintas prestižiniu „Metų atradimo“ apdovanojimu. Po metų buvo išleistas debiutinis V. Meladzė solo albumas „Sera“, kurio titulinę dainą iki šiol dievina milijonai atlikėjo gerbėjų. 1996 m. pasirodė antrasis dainininko solo albumas „Posledniy Romantic“ („Paskutinis romantikas“) – jis akimirksniu tapo perkamiausiu. Netrukus Valerijus Meladzė iš eilės surengė du anšlaginius koncertus didžiausioje Maskvos koncertų aikštelėje „Olympijskiy“.

Po dar dviejų didžiulės sėkmės sulaukusių solo albumų: „Samba Belogo Motylka“ („Baltojo drugelio samba“) ir „Vsio Tak I Bylo“ („Taip viskas ir buvo“), Valerijus Meladzė ėmėsi bendradarbiauti su populiaria merginų grupe „VIA Gra“. Kartu įrašytos dainos „Pritazenia Bolshe Net“ („Nebėra daugiau traukos“) ir „Okean I Tri Reki“ („Vandenynas ir trys upės“) buvo puikiai įvertintos tiek gerbėjų, tiek muzikos kritikų.

Nusipelniusio Rusijos Federacijos artisto titulą gavęs atlikėjas yra išleidęs daugiau nei 10 albumų ir toliau tęsia sėkmingą kūrybinę veiklą bendradarbiaudamas su savo broliu. Tris metus iš eilės – 2004 m., 2005 m. ir 2006 m. – populiarus rusų muzikos televizijos kanalas „Muz-TV“ Valerijų Meladzę paskelbė geriausiu dainininku. 2007 m. jis tapo populiaraus TV projekto „Fabrika zviozd“ („Žvaigždžių fabrikas“) prodiuseriu, o nuo 2012 m. yra vienas TV laidos „Bitva hor“ („Chorų kova“) vedėjų.

 

Tiek scenoje, tiek gyvenime Valerijus Meladzė yra romantiškas, temperamentingas ir kartu inteligentiškas – tikro vyro įvaizdžio jis nekuria, jis tiesiog toks yra. Kiekviena savo daina jis įrodo, kad jo kūrybos klausanti publika yra sumani ir išranki. Tuo įsitikinti bus galima kovo 20 d. Vilniaus „Avia Solutions Group arenoje“.

 

Auksiniai BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki kovo 6 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

 

2013/2014 sezono BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki vasario 20 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: GLOBAL ARTISTS Ltd..

Daugiau informacijos: NĖRA.

Salės planas