MENIU
Džordanos Butkutės koncertas
2014 Spalio 25 d.
(šeštadienis)
Renginys jau įvyko
Džordanos Butkutės koncertas

 

Džordana Butkutė - „Nesudeginta ant laužo"

 

Džiugi žinia Alytui - jau vasario 21 dieną Džordanos Butkutės koncertas Alytaus sporto ir rekreacijos centre! Specialiai šiam koncertui žiūrovų pageidavimu salėje bus STOVIMI bilietai.

 

Džordana Butkutė pirmą kartą, po ilgos pertraukos, sugrįžta į didžiąsias Lietuvos arenas su nauja koncertine programa

„Nesudeginta ant laužo“.

 

Pagrįstai ar nepagrįstai linksniuojamas Džordanos gyvenimas dažnai

įnešdavo kontraversiškų nuomonių, diskusijų ir apkalbų apie Džordanos asmenybę, kūrybą ir patį gyvenimą. Tai jokiu būdu nesustabdė šios moters, nesunaikino ir nepalaužė jos asmenybės, o tik sustiprino, suteikė dar daugiau ryžto ir jėgų naujiems darbams, kuriuos įvertinti žiūrovams bus suteikta išskirtinė galimybė koncertinio turo metu.

 

„Nesudeginta ant laužo" - tai visas Džordanos gyvenimas, perkeltas į muzikinių kūrinių pasaulį, kurį atlikėja ne tik pateiks atlikdama dainas, bet ir gyvens scenoje, kaip visada šimtu procentų atiduodama save gerbėjams, priešams ir draugams.

 

10 profesionalių muzikantų komanda atliks kūrinius iš naujausio albumo „Kryžkelės", taip pat galingai skambės ir dainos, seniai tapusios hitais: „Nemylėjau Tavęs", „Man Patinka Taip Gyventi", „Dėl Tavęs", „Vienas Namuose", „Sudužusios Viltys" ir daugelis kitų.

 

Kuo bus įspūdingas ir išskirtinis Džordanos turas?

 

Džordanos nuoširdumas, aukščiausio lygio muzika, pats geriausias koncertinis garsas Lietuvoje ir vienas įspūdingiausių apšvietimų koncertinėje Lietuvos istorijoje!

 

Ateik!Pamatyk! Įsitikink!

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Elegijus Strasevičius.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Salės planas