MENIU
Marijono Mikutavičiaus show
2014 Gruodžio 13 d.
(šeštadienis)
Renginys jau įvyko
Marijono Mikutavičiaus show

Grandioziniai Marijono Mikutavičiaus koncertai ir naujo albumo pristatymas. Sprogstančios energijos ir jaudinančio atvirumo lydinys.

 

Marijonas Mikutavičius – šelmiškas, pasiutęs, atviras iki skausmo. Toks jis ir scenoje, ir gyvenime. Sąžiningas prieš gerbėjus ir save. Kaskart apnuoginantis sielą. Jo koncertuose tvyranti atmosfera - ypatinga. Jis - vienas iš kelių Lietuvios atlikėjų, kurio pasiklausyti susirenka tūkstančiai.

 

Pavasarį dainininką už pilietinį aktyvumą ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu įvertino prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Kūryba, kuri paliečia kiekvieno lietuvio širdį ir skatina pasididžiavimą savo šalimi, įkvepia tikėjimo ir stiprybės, yra meilės Lietuvai įrodymas. Svarbu, kad garsūs muzikos bendruomenės žmonės savo pavyzdžiu paskatina jaunimą būti pilietišką, branginti laisvę ir jausti atsakomybę už savo šalį“, – sakė D.Grybauskaitė.

 

Praėjusių metų pabaigoje didžiausiose šalies arenose vykę anšlaginiai Marijono Mikutavičiaus ir grupės koncertai, pavadinti „Garsiai, jautriai, galingai“, buvo itin sėkmingi ir paliko neišdildomą įspūdį.

 

Pakartoti tokią sėkmę nėra lengva, bet Marijonas lengvų kelių neieško. Dainininkas meta iššūkį pats sau. Jis pasiryžęs sumušti praėjusių metų rekordus ir pasirodymais nustebinti net didžiausius skeptikus.

 

Ne tik nauji kūriniai, bet ir dainos, kurias dauguma lietuvių galėtų padainuoti ir naktį pakelti iš lovos, galinga ir kokybiška garso bei apšvietimo technika, nesumeluotai nuoširdus dainininko ir jo grupės narių bendravimas su publika – tai M.Mikutavičiaus koncertuose priverčia ant kojų pašokti net tuos, kurie įsigijo sėdimus bilietus.

 

Šį kartą mėgstantiems nuo dūšios pašėlti bus skirtas visas parteris!

 

„Gera publika – kuri siautėja, linksminasi, atsistoja, nebijo rodyti jausmų, nebijo šėlti. Žmonės eina glėbesčiuotis, dainuoti kartu. Tokią publiką kiekvienas atlikėjas žiauriai myli. Kiekvienam jos pasiutusiai reikia. Mes visi šiek tiek šlovės narkomanai. Tokie dideli koncertai... Kol tai neįvyksta, negali pagalvoti, kad gyvenime gali būti toks ypatingas jausmas. Mes scenoje tiesiog laimingi...“, – sako Marijonas.

 

Apie turo „Garsiai, jautriai, galingai“ koncertus:

 

Ramūnas Zilnys, lrytas.lt:

 

„M.Mikutavičiaus triumfas Vilniuje: tūkstančiai žiūrovų ėjo iš proto

 

Pakako kelių Lietuvoje surengto Europos krepšinio čempionato himno eilučių, kad pusė parterio atsistotų, o iš tribūnų prie scenos bėgte pasileistų žiūrovai. Vaizdas ir garsas, kai aštuoni tūkstančiai choru užtraukė „Nebetyli sirgaliai“, vertė šiurpti odą. <...>Tie, kurie su Marijumi šėlo šeštadienį, tikrai norės tai pakartoti. Kai po keleto metų vėl pamatysite jo vardą didžiųjų arenų afišose, nesistebėkite – per 100 litų kainuojančius bilietus pirkę gerbėjai po tokio koncerto tikrai pinigų nepagailės ir kitą sykį.“

 

Rafaelis Achmedovas, delfi.lt:

 

„Pilnutėlę „Žalgirio“ areną Kaune surinkęs M. Mikutavičius: šiek tiek esame šlovės narkomanai

 

Šeštadienio vakarą pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje įvyko daugelio gerbėjų lauktas Marijono Mikutavičiaus koncertas, kuriame netrūko nei fejerverkų, nei šou elementų. Didžiausią įspūdį publikai paliko puikiai žinomos dainos, kurios skambėjo kitaip, nei įprasta jas girdėti.“

 

zmones.lt:

 

„M.Mikutavičius savo turo finaliniame koncerte Vilniuje nenusileido pasaulinio garso žvaigždėms

 

Išties jau nuo pirmųjų akordų minia ėmė šėlti, o kaubojiška skrybėle ir akiniais nuo saulės pasipuošęs M.Mikutavičius sukūrė tikro gero roko koncerto dvasią.. <...>Pasibaigus koncertui ir publikai besiskirstant, Marijono gerbėjai tikino, kad tai geriausias metų koncertas, o prie scenos visą koncertą prabuvęs gerbėjas sakė, kad M.Mikutavičius pasirodė geriau nei neseniai Kaune koncertavęs popmuzikos legenda Eltonas Johnas.“

 

Iveta Skliutaitė, lrytas.lt:

 

„M. Mikutavičiaus koncertas Kaune – dvi scenos, pirotechnikos šou ir bučiniai gerbėjoms

 

Akį scenoje traukė šviesos efektai, fejerverkai, nusileidžiančiame ir vėl pakylančiame ekrane vieni kitus keičiantys įspūdingi vaizdai, krentantis dirbtinis sniegas. Marijus viso pasirodymo metu nestokojo sveiko humoro, daug paprastai ir šiltai bendravo su publika, o jam glėbiais gėles puokštes nešusioms gerbėjoms išbučiavo rankas prieš jas atsiklaupęs ar net atsigulęs ant scenos.“

 

zmones.lt:

 

„Kalėdinę nuotaiką savo koncerte Kaune sukūrusį M.Mikutavičių gerbėjai apipylė gėlėmis

 

Marijono Mikutavičiaus koncertas sutraukė įspūdingą skaičių gerbėjų. Tai buvo vienas iš nedaugelio šiemet Kaune vykusių renginių, sukėlusių tokį publikos susidomėjimą. Pasirodyme buvo ir dar vienas retas šiems laikams reiškinys – klausytojai atlikėją apipylė gėlėmis.“

 

Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje - 2014/2015 sezono BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą likus mėnesiui iki renginio. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP ((iki 6 metų imtinai)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: UAB "Promostar".

Daugiau informacijos: NĖRA.

Salės planas