MENIU
Boris Moisejev koncertas
2014 Gruodžio 16 d.
(Antradienis)
Renginys jau įvyko
Boris Moisejev koncertas

 

Borisas Moisejevas - nusipelnęs Rusijos artistas. Mylimas ir talentingas Artistas iš didžiosios raidės, tikras ir ištikimas auditorijai, 2014 metais švenčia 60 metų jubiliejinį gimtadienį su nauja ambicinga šou programa!

 

Borisas Moisejevas nepripratęs tilpti į įprastus rėmus, nepripratęs kreipti dėmesį į aplinkinių nuomonę, jis moka stebinti, būti drąsuoliu ir pirmtaku, mokytis iš geriausių pasaulio analogų, o kartais ir mokyti juos laisvės pojūčio ir jausti širdimi!

 

Jis - stiliaus ikona, žmogus, kuris vienija muziką ir šokį, sukūręs savo unikalų įvaizdį. Jį myli ir žino visi. Jis – prekinis kokybės ženklas, kuris patikrintas laiko!

 

Sunku įsivaizduoti, kad šitam pažangiam ir amžinai jaunam scenos chuliganui jau tuoj 60 metų! Jis ir pats sakosi nejaučiantis amžiaus, sieloje išlikęs jaunuoliu, o pačioje scenoje - tai karštas jaunas vaikinas, tai išmintingas vyras. Kiek jam metų? Kam spėlioti! Jis visada gali įrodyti, kad mąstymo ir elgesio laisvė – tai tikro kūrėjo, menininko scenoje, tikrojo meno gerbėjo gyvenimo prasmė.

 

2014 m. gruodžio 16 d. Borisas Moisejevas parodys programą, sukurtą specialiai savo 60-mečiui. Pasirengimą jubiliejiniam koncertui kartu su Borisu, idėjos autoriumi ir spektaklio režisieriumi, vykdė profesionalų ir bendraminčių komanda, daugelį metų dirbanti su menininku. Grupės sudėtyje ir garbingi Rusijos televizijos režisieriai ir korporacija «MAXIMAPRODUCTION» iš Švedijos, sukurianti su Borisu neeilinės šokio choreografijos šou.

 

Užtenka ateiti į koncertą ir pasinerti į jo pasaulį, pilną pagundų ir aistrų, ryškių emocijų ir audringų pergyvenimų! Kaip visada, Borisas mielai pasidalins scena su savo nuostabia grupe «Премьер-Балет», kurios solistai, dirbdami su Borisu tapo universaliais menininkais ir yra įvaldę net daugelį cirko žanrų. Naujausiame šou pasirodys ir Boriso Moisejevo kvartetas «Family» – daugelio tarptautinių konkursų laureatas - keturios seserys, grojančios smuiku, violončele, altu, arfa ir pianinu pasirodys kaip unikalus menininko akompanimentas.

 

Jubiliejinė šou programa su «Премьер-Балет» ir kvartetu «Family» taps dovana menininko gerbėjams Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje, mieste, kuriam atlikėjas visada buvo artimas.

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Muzikos industrija, MB.

Daugiau informacijos: Tel.: 868333829.

Salės planas