MENIU
Suzi Quatro naujametinis koncertas
2014 Gruodžio 28 d.
(Sekmadienis)
Renginys jau įvyko
Suzi Quatro naujametinis koncertas

 

Rugpjūčio 20 d. 10:00 val., išankstinė prekyba tik Tiketos klubo nariams.

 

Rugpjūčio 21 d. 10:00 val., vieša prekyba.

 

Legendinė roko atlikėja Suzi Quatro prieš pat Naujuosius sugrįžta į Lietuvą

 

Prieš pat Naujųjų metų sutiktuves amerikiečių roko karalienė Suzi Quatro pasveikins Lietuvos publiką. Po trejų metų pertraukos atlikėja ir vėl pasirodys sostinės „Avia Solutions Group“ arenoje, gruodžio 28 dieną.

 

Bosinės gitaros legenda

 

Roko pasaulyje bosinė gitara – vienas svarbiausių elementų. Nuo pat roko eros pradžios šis instrumentas buvo laikomas vyrišku, tad iki šiol pasaulyje daugiau vyrų atlikėjų, kurie laikomi šio instrumento virtuozais. Suzi - vienintelė atlikėja moteris, kuri išgarsėjo dėl kuriamos muzikos šiuo instrumentu. Ji buvo pirmoji, kuri pralaužė ledus moterims į roko muzikos viršūnes.

 

Pirmąją bosinę gitarą jai padovanojo tėtis dar 1957 metais. Turėdama muzikinius pagrindus, kuriuos įgijo grodama fortepijonu bei perkusiniais instrumentais muzikos mokykloje, Suzi netruko išmokti virtuoziškai groti ir bosine gitara.

 

50 metų scenoje

 

2014-ieji ypatingi atlikėjai. Ji švenčia 50-ies metų sukaktį scenoje. Jos karjera prasidėjo dar 1964 metais. Per pusę amžiaus scenoje Suzi Quatro pardavė daugiau nei 50 milijonų įrašų, išleido 33 albumus. Ji apdovanota 6 „Bravo Otto“ apdovanojimais, o 2009 metais Britų televizija BBC apdovanojo ją, kaip vieną iš Britų muzikos „karalienių“.

 

Per pusę amžiaus besitęsiančią karjerą Suzi atskleidė ir daugiau savo talentų. Ji ne tik dainų autorė ir atlikėja, viena geriausių visų laikų bosinės gitaros virtuozių, tačiau taip pat jos biografijoje rasime ir aktorystę. O taip pat iki šiol atlikėja turi autorinę laidą vienoje didžiausių Didžiosios Britanijos radijo stočių.

 

Išskirtiniai muzikiniai talentai

 

Suzi groja pianinu, perkusiniais instrumentais, bosine ir akustine gitaromis, būgnais. Galima drąsiai teigti, kad Suzi muzikiniai sugebėjimai išskirtiniai. 2011 metais įvykusių koncerto Lietuvoje metu tuo turėjo galimybę įsitikinti ir Lietuvos publika.

 

Visada maloni ir šilta Suzi Quatro grįžta į Lietuvą pademonstruoti jau pusę amžiaus neblėstančio talento. Prieš pat naujuosius metus, gruodžio 28 dieną ji pakvies prisiminti garsiausius hitus.

 

„Barrington“ – naujas renginių organizatorius Lietuvoje. Tai kompanija, kuri kurs nepamirštamas emocijas savo klientams. Artimiausi „Barrington“ renginiai: auksinis Ukrainos balsas Ani Lorak laprkičio 7 dieną, „Avia Solutions Group“ arenoje, vasario 6 dieną Vilniuje ir vasario 7 dieną Klaipėdoje rusų pop muzikos žvaigždė MakSim, rusų kilmės šansonų karaliaus ir akordeono meistro Michailo Shufutinskio koncertai kovo 13 Vilniuje ir kovo 14 dieną Klaipėdoje.

 

„Avia Solutions Group“ arenoje - 2014/2015 sezono BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą likus mėnesiui iki renginio. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

 

Renginio organizatorius Barrington.

Renginio trukmė: 1 val. 55 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Projektų vadybos institutas, UAB.

Daugiau informacijos: Tel.: +37065056631.

Salės planas