MENIU
Naujametinis Frank Sinatra show
2014 Gruodžio 31 d.
(Trečiadienis)
Renginys jau įvyko
Naujametinis Frank Sinatra show

Jei nepavyksta bilietų įsigyti internetu, juos galite įsigyti visose Tiketa kasose.

 

Mantas ir Kauno bigbendas

 

Vienintelį kartą 2014-aisiais! Paskutinę metų dieną! Likus 5 valandoms iki 2015-ųjų! “Avia Solutions Group” arenoje – legendinis “Frank Sinatra Show”!

 

Charizmatiškasis Mantas Jankavičius, Kauno bigbendas, naujametinė programa, specialios dekoracijos, ypatingi šviesos efektai, pakili šventinė nuotaika.

 

Jei lauke ir nebus sniego – scenoje mes jį pažadame!

 

Pusantros valandos truksiantis koncertas – geriausia vieta pradėti 2014-ųjų palydas. “Frank Sinatra Show” sostinės “Avia Solutions Group” arenoje prasidės 7 valandą vakaro. Po jo žiūrovai (ne tik vilniečiai, bet ir iš toliau atvykę) neskubėdami ir be streso galės pasiekti namus ar kitas vietas, kur planuoja pasitikti 2015-uosius.

 

“My Way“, “Strangers in the Night“, “Fly Me to the Moon“, “Under My Skin” : legendinės Franko Sinatros dainos nuostabiai tinka Naujųjų metų nakčiai. “Let It Snow” ir „Santa Claus is coming to town“ – visame pasaulyje žiemos šventes puošianti ir švenčių virpulį kelianti klasika. O nemirtingoji “New York, New York” kasmet skamba Times aikštėje Niujorke išmušus dvyliktai ir nusileidus garsiajam krištolo rutuliui.

 

F.Sinatros muzikos archyvuose - keli šimtai puikių šlagerių. Iš šio aukso fondo M.Jankavičius vis ištraukia naujų perliukų – “Frank Sinatra Show” niekada neskamba taip pat.

 

“Frank Sinatra Show” – unikalaus populiarumo Lietuvoje sulaukęs projektas. Iš pradžių jis planavo būti lokaliu kelių koncertų renginiu, bet žiūrovai nusprendė kitaip. Populiarumas buvo stulbinantis. Surengta daugiau nei 50 anšlaginių koncertų visoje Lietuvoje. Laimėtas “Metų renginio” titulas. Prašymai vėl, ir vėl rodyti šou, nenutyla iki šiol.

 

“Frank Sinatra Show” - lyg sėkmingiausi Brodvėjaus miuziklai: niekada nesensta ir nuolat surenka pilnas sales gerbėjų.

 

M.Jankavičiui ypač talentingai pavyksta spinduliuoti tą nuotaiką, kurią scenoje skleidė ir pasaulinė legenda. Tačiau jis teigia, kad tai nėra akla F.Sinatros kopija. „Nenoriu atkartoti ar kopijuoti šio scenos grando, o tik sukurti gerą atmosferą. F.Sinatros dainas įsivaizduoju tik su gyvai skambančiu orkestru – kitaip ir būti negali. Tokia tų dainų specifika, reikalaujanti tikrų instrumentų skambesio, todėl labai džiaugiuosi, kad visada koncertuojame su tikrais profesionalais - Kauno bigbendu,“- pasakoja Mantas.

 

Kauno bigbendas yra visų Lietuvoje vykstančių džiazo festivalių dalyvis, taip pat daug koncertuojantis užsienio šalyse. Stilistinė Kauno bigbendo skalė - nuo džiazo klasikos iki šiuolaikinių kompozicijų. Su ansambliu bendradarbiauja geriausi Lietuvos džiazo instrumentalistai.

 

2014/2015 sezono BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą likus mėnesiui iki renginio. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Renginio trukmė: 1 val. 40 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Linara Jagminaitė.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Salės planas