MENIU
Edmundui Kučinskui 60 metų!
2015 Kovo 13 d.
(Penktadienis)
Renginys jau įvyko
Edmundui Kučinskui 60 metų!

 

Edmundui Kučinskui – 60 metų

 

Dainininkas Edmundas Kučinskas švenčia 60 metų jubiliejų ir ta proga rengia išskirtinių koncertų ciklą. “Norisi šventės ne tik sau, bet ir žiūrovui. Jubiliejus – galimybė surengti gražų koncertą. Parodyti, ką geriausio esi sukūręs. Gali leisti sau atlikti kūrinius didelėje salėje, su orkestru, bigbendu”, - sakė E.Kučinskas.

 

Jubiliejiniuose E.Kučinsko koncertuose dainininkui akomponuos Kauno miesto simfoninis orkestras ir Kauno bigbendas. Programos trukmė 2,5 val. (dvi dalys ir pertrauka). Vakaro viešnia - žavingoji Inga Valinskienė.

 

Koncertuose skambės populiariausi kūriniai, kuriuos sutalpinti į daugiau nei dviejų valandų programą nėra taip paprasta, mat švęsdamas šešiasdešimtmetį, dainininkas žymi ir kitą jubiliejų – sceninės veiklos keturiasdešimtmetį. “Pradėjau dainuoti jaunas ir per keturiasdešimt metų gimė daugybė kūrinių suvirpinusių žiūrovų širdis. Norisi ir senesnių dainų nepamiršti ir naujas, kurias žmonės jau gerai įvertino, įtraukti”, - sako Edmundas.

 

Žinoma, yra dainos, kurios jubiliejiniuose dainininko koncertuose skambės be jokių dvejonių. Tai E.Kučinsko vizitinės kortelės: “Laimės žiburys”, “Meilės laiptai”, “Lai, lai angelai”, “Už tuos, kurie...”, “Prakalbink man širdį”, “Baladė apie medžius”, “Kai manęs nebebus”, “Langas”, “Už strazdo giesmę” ir daug kitų.

 

“Labai kviečiu visus mano sielos brolius, kurie jau daugybę metų klausosi mano dainų, rečiau ar dažniau mane prisimena, kas nejaučia mano muzikai alergijos - ateikite į koncertus. Pabūsim drauge, padainuosim”, - į ištikimus gerbėjus kreipiasi dainininkas.

 

Visi kūriniai, kurie skambės koncertų metu, bus specialiai aranžuoti orkestrui ir bigbendui. Tuo rūpinasi pats E.Kučinskas. Dainininkas yra baigęs Vilniaus valstybinės konservatorijos (dab. Muzikos ir teatro akademija) Klaipėdos fakulteto džiazo specialybę ir yra diplomuotas estradinio orkestro vadovas. “Padarysiu viską, kad dainos skambėtų idealiai, tai toks didelis malonumas – dainuoti su orkestru”, - sako Edmundas.

 

Paklaustas, kokių dovanų solidaus jubiliejaus proga tikisi, dainininkas tvirtino, kad geriausią dovaną jau gavo: tai galimybė dainuoti, klausytojų meilė ir pilnos salės gerbėjų. “Ir tai dovana, kuri trunka jau ne vienerius metus. Geresnės neįmanoma svajoti”, - džiaugėsi jubiliatas.

 

Nori švęsti savo šventę CIDO arenos PARTY ZONE?- SPAUSK ČIA

 

Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje - 2014/2015 sezono BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą likus mėnesiui iki renginio. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

 

Kauno „Žalgirio“ arenoje - 2014/2015 sezono Audi klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki lapkričio 27 d. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..

Salės planas