MENIU
Elitinis pasaulio šou Cirque du Soleil – Quidam
2015 Kovo 22 d.
(Sekmadienis)
Renginys jau įvyko
2015 Kovo 22 d.
(Sekmadienis)
Renginys jau įvyko
2015 Kovo 21 d.
(šeštadienis)
Renginys jau įvyko
2015 Kovo 21 d.
(šeštadienis)
Renginys jau įvyko
2015 Kovo 21 d.
(šeštadienis)
Renginys jau įvyko
2015 Kovo 20 d.
(Penktadienis)
Renginys jau įvyko
2015 Kovo 19 d.
(Ketvirtadienis)
Renginys jau įvyko
Elitinis pasaulio šou Cirque du Soleil – Quidam

„Cirque du Soleil“ grįžtą į Lietuvą su nauja jaudinančia programa „Quidam“

 

Garsiausias ir brangiausias Kanados šou „Cirque du Soleil” grįžta į Lietuvą su nauja programa „Quidam“. Daugelio lietuvaičių simpatijas jau spėjusi pelnyti trupė šį kartą žiūrovus pakvies į jaudinančią kelionę po nenuspėjamą fantazijų pasaulį. Nepakartojamą „Quidam“ pasirodymą Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje gerbėjai išvys kovo 19 – 21 dienomis.

 

„Visi „Quidam“ personažai ir jų triukai tokie spalvingi, kad šis pasirodymas neabejotinai pakeis supratimą, kas yra tikrasis šou. Pasirodymo metu žūrovai sulaikę kvapą stebės kaip per vieną sekundę mainysis scenos, nuotaikos, personažai, kostiumai, muzika ir ne kartą norės atsukti laiką atgal, kad galėtų patikėti tuo, ką kątik matė. Tai vienas jausmingiausių „Cirque du Soleil“ pasirodymų“, – sakė „Seven Live” generalinis direktorius Juras Vėželis.

 

Lietuvoje bus surengtis trys šou spektaklio „Quidam“ pasirodymai. Juos galės išvysti 10 000 žmonių. „Quidam“ pasirodymai įvyks kovo 19, 20 ir 21 dienomis Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje. Bilietus į „Quidam“ platins „Tiketa“ nuo rugsėjo 23 dienos.

 

Šiais metais „Cirque du Soleil“ pasirodymas palies visuomenės susvetimėjimo, atšalusių santykių tarp tėvų ir vaikų temas. Istorija prasideda mažos mergaitės Zojos scena: ji nuobodžiauja ir ilgisi apatiškų ar pernelyg užsiėmusių tėvų dėmesio. Zoja pajunta, kad viskas, kuo tikėjo, staiga praranda prasmę. Norėdama užpildyti atsivėrusią tuštumą, ji pasineria į vaizduotės – „Quidam“ – pasaulį. Čia ji sutinka personažus, kurie padrąsina įgyvendinti savo troškimus ir svajones.

 

„Visa ši istorija šiek tiek primena Alisą stebuklų šalyje. Maža mergaitė ieško būdo kaip pasiekti savo svajones. Skirtumas tik tas, kad jos kelionės palydovais tampa geriausi pasaulyje akrobatai ir artistai. Šis šou paliks neišdildomą įspūdį tiek suaugusiam, tiek ir vaikui“, – kalbėjo J. Vėželis.

 

Pirmą kartą „Quidam“ parodytas 1996 metais Monrealyje, Kanadoje. Nuo tada, ši programa keliavo po visą pasaulį, ją jau spėjo išvysti milijonai žmonių. Dabar „Quidam“ atvyksta į Lietuvą su 52 geriausiais pasaulio akrobatais, muzikantais, dainininkais ir artistais.

 

Pasaulinio pripažinimo sulaukusi Kanados cirko „Cirque du Soleil“ komanda susibūrė 1984 metais. Idėjos autoriais tapo 20 gatvės artistų. Šiandien „Cirque du Soleil“ bene masiškiausias ir profesionaliausas cirkas pasaulyje, jame dirba 4 tūkst. darbuotojų, tarp kurių daugiau nei 1200 artistų iš daugiau nei 50 skirtingų pasaulio valstybių. „Cirque du Soleil“ jau pradžiugino ir stebuklą padovanojo daugiau nei 100 mln. žiūrovų daugiau nei 300 skirtingų miestų penkiuose planetos kontinentuose.

 

Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje - 2014/2015 sezono BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą likus mėnesiui iki renginio. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Renginio trukmė: 2 val. 30 min., 1 x 30 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: SEVEN Live, UAB.

Daugiau informacijos: www.sevenlive.lt

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Salės planas