MENIU
BEKO-LKL „Žvaigždžių diena 2015 Vilnius“
2015 Kovo 29 d.
(Sekmadienis)
Renginys jau įvyko
BEKO-LKL „Žvaigždžių diena 2015 Vilnius“

 

Lietuva tokios krepšinio šventės dar nematė! Didžiausia krepšinio šventė, kuri pateiks netikėtų staigmenų, šou elementų ir žinoma visai kitą rungtynių formatą.

 

Amžinų priešininkų - Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai stos į vieną barikadų pusę. Jie turės susivienyti tam, kad apgintų Lietuvos grandų, vedusių mūsų šalies krepšinį į priekį Europos arenose, garbę. Artūras Gudaitis nebeieškos galimybės blokuoti Gedimino Oreliko prasiveržimo į baudos aikštelę. Paulius Jankūnas neturės vaikytis Kšištofo Lavrinovičiaus prie tritaškio linijos, o statys užtvarą tam, kad šis švystelėtų tikslų tolimą metimą. Tuo metu iš geriausių BEKO-LKL žaidėjų sudaryta rinktinė bandys įrodyti, kad „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ dvivaldystė nutrūko neatsitiktinai. BEKO-LKL komandos ruošia sukilimą prieš Lietuvos krepšinio vėliavnešius siekdami plačiai paskelbti žinią, kad BEKO-LKL viršūnėje atėjo metas permainoms.

 

Didžiausia krepšinio šventė Lietuvoje, vienijanti geriausius LKL krepšininkus ir trenerius, po 8 metų pertraukos grįžta į Vilnių. Kovo 29 dieną „Avia Solutions Group“ arenoje spindės ryškiausios LKL žvaigždės, susirinks geriausi lygos treneriai, sporto, verslo bei pramogų pasaulio atstovai. Sirgaliai išvys snaiperio, oro karaliaus ir trenerių karavano konkursus, įspūdingą muzikos ir šviesų šou dovanos fantastiškų elektroninių šokių asai iš Ukrainos „Light Balance“.

 

Žiūrovų laukia įspūdingos 3D projekcijos ir dar neregėtas žaidėjų ir trenerių pristatymas milžiniškame LED ekrane. Susirinkusius krepšinio mėgėjus savo dainomis džiugins Electronic I.

Vietose nusėdėti neleis DJ Mamania ritmai, o puikią renginio nuotaiką palaikys Justinas Jankevičius ir Justė Zinkevičiūtė.

 

Visų į areną susirinkusių žiūrovų laukia prizai, staigmenos ir netikėtumai. Autografus sirgaliai galės rinkti ant naujųjų BEKO-LKL žaidėjų kortelių.

 

Renginio trukmė: 3 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val. 15 min.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos krepšinio lyga (LKL).

Daugiau informacijos: NĖRA.

Salės planas