MENIU
MakSim koncertas
2015 Gegužės 1 d.
(Penktadienis)
Renginys jau įvyko
MakSim koncertas

 

Rusijos popmuzikos princesė MakSim sugrįžta į Lietuvą

 

2015 metų gegužės 1 dieną Vilniuje Lietuvos sceną ir vėl užburs Rusijos popmuzikos scenos princesė MakSim. Lietuvoje MakSim pasirodys po 5 metų pertraukos ir pristatys gerbėjams puikiai žinomas, o taip pat dainas iš naujausio savo albumo „Kitokia realybė“. Bilietai jau nuo rugsėjo 9 dienos platinami visose „Tiketa“ kasose bei internete www.tiketa.lt.

 

Tikrasis dainininkės vardas Marina Abrosimova, slapyvardis MakSim atsirado dar jaunystėje, kai ji kartu su broliu Maksimu ir jo kompanija praleisdavo daug laiko kartu. Tuomet ją vadino tiesiog Max, jau vėliau šis vardas transformavosi į sceninį slapyvardį MakSim.

 

Sunki karjeros pradžia

 

Atlikėja jau mokykloje lavino balsą muzikos mokykloje bei grojo pianinu. Būdama 15 metų ji tvirtai apsisprendė, kad nori sieti savo gyvenimą su muzika. Karjeros pradžioje ji dirbo su mažo biudžeto projektais, kurie niekada netapo sėkmingi. Rašė dainas kitiems atlikėjams, o taip pat įrašinėjo ir pirmąsias savo dainas.

 

Karjeros pradžioje MakSim įrašyta daina „Zavedi“ buvo itin populiari Rusijos Federacijos Tatarstano respublikoje, kurios sostinėje Kazanėje tuo metu gyveno atlikėja. Po kurio laiko ši daina pateko į visos Rusijos dainų TOP 10, tačiau ne kaip MakSim daina, o kaip tuo metu kultinės rusų grupės „t.A.T.u“ daina.

 

Būdama 20-ies atlikėja nusprendė, kad sėkminga karjera jos gali laukti tik Rusijos sostinėje Maskvoje. Atlikėja niekada nekomentavo šio fakto, tačiau internete buvo pasirodęs ne vienas komentaras, kad karjeros pradžioje ji netgi buvo pastebėta dainuojanti Maskvos metro stotyse.

 

Neįtikėtinas populiarumas

 

Šiandien MakSim viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių. Ji išleido 4 albumus, kurių net du Rusijos topuose užėmė pirmąsias vietas. Ji jau yra pardavusi daugiau nei 5 milijonus albumų, o jos dainos Rusijos radijo stotyse TOP 1 poziciją pelnė mėnesiams. Ji vienintelė atlikėja, kurios singlas „Nezhnost“ net devynias savaites iš eilės išsilaikė pirmoje topų pozicijoje.

 

Atlikėjai šiais metais sukako vos 31-eri, tačiau savo apdovanojimų kolekciją gali lyginti su visų Rusijos scenos veteranų trofėjais. Ji turi net 19 geriausio disko įvertinimų, 12 „Auksinio Gramofono“ apdovanojimų, o MTV Rusijos muzikos apdovanojimuose ji triumfavo tris kartus. Tai tik dalis nominacijų, kurias MakSim laimėjo.

 

Rusijos muzikos kritikai atlikėjai prognozuoja itin šviesią ateitį. Jos muzikos stilius šiek tiek keičiasi, tačiau muzika vis dar tokia pat nuoširdi. Labai svarbus elementas, kurį retai sutiksi Rusijos popmuzikos scenoje, gyva muzika. Su atlikėja nuolat koncertuoja gurpė, tad visa muzika atliekama tik gyvai.

 

Rusijos senos princesė MakSim į Lietuvą sugrįžta kitų metų gegužės 1 dieną. Atlikėja pasirodys didžiausiose „Avia Solutions Group“ arenoje Vilniuje. Bilietai jau nuo rugsėjo 9 dienos platinami visose „Tiketa“ kasose bei internete www.tiketa.lt.

 

Barrington – naujas renginių organizatorius Lietuvoje. Tai kompanija, kuri kuria nepamirštamas emocijas savo klientams. Artimiausi Barrington renginiai: auksinis Ukrainos balsas Ani Lorak laprkičio 7 dieną, „Avia Solutions Group“ arenoje, roko legenda Suzi Quatro su grupe „Avia Solutions Group“ arenoje gruodžio 28 dieną, rusų kilmės šansonų karaliaus ir akordeono meistro Michailo Shufutinskio koncertai kovo 14 Vilniuje ir kovo 13 dieną Klaipėdoje.

 

„Avia Solutions Group“ arenoje - 2014/2015 sezono BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą likus mėnesiui iki renginio. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

 

Renginio organizatorius Barrington.

 

30% nuolaida Tiketos klubo nariams galios tik iki sausio 11 d. imtinai.

Renginio trukmė: 1 val. 55 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Projektų vadybos institutas, UAB.

Daugiau informacijos: www.barrington.lt Tel.: +370 5 2305219.

Salės planas