MENIU
THE CHEMICAL BROTHERS live!
2015 Birželio 13 d.
(šeštadienis)
Renginys jau įvyko
THE CHEMICAL BROTHERS live!

 

Puikios naujienos ketvirtadienį muzika ne iki galo pasisotinusiems melomanams. The Chemical Brothers birželio 13-ąją garantuoja beveik 2 valandas įspūdingai apipavidalintos muzikos - naujos ir senos, daugiau nei dvi dešimtis dainų. O dar neišmetusiems birželio 11-osios renginio Kalnų parke bilietų - ir 25% nuolaidą. Tiesiog pateikite bilietus „Tiketos“ kasoje.

 

Tiketos klubo nariams pirmi 300 bilietų nuo 41.90 EUR - IŠPARDUOTA

Viešos prekybos pradžia kovo 31 d. 14:00 val. Pigiausi bilietai 43.90 EUR - IŠPARDUOTA

Stovimi bilietai už 46.90 EUR - IŠPARDUOTA

Stovimi bilietai už 49.90 EUR - PIRKTI >>

Sėdimi bilietai už 52.29 EUR - PIRKTI >>

Sėdimi bilieti už 57.29 EUR - PIRKTI >>

 

Paskelbę apie savo sugrįžimą į elektroninės muzikos pasaulį ir koncertų scenas britų duetas „The Chemical Brothers“ netruko pradžiuginti ir gerbėjus Lietuvoje. Pirmajį istorijoje pasirodymą mūsų šalyje muzikantai surengs jau birželio 13-ąją, šeštadienį. Tuborg: OPEN FOR MORE pristatomas didžiausias naktinis klubas po uždaru dangumi tik vienai nakčiai įsikurs „Avia Solutions Group“ arenoje. Bilietai jau parduodami ir sparčiai tirpsta.

 

Elektroninės muzikos revoliucionieriai, septynių studijinių albumų autoriai, ketverius metus nekoncertavę Ed Simons ir Tom Rowland šiemet grįžta į pasaulio arenas pasiryžę nustebinti ir naująją melomanų kartą. „Ieškojome naujų kelių jausmams sukelti. Tai nauji garsai ir nauji rėmai“, – drąsiai sako jie.

 

Aštuntąjį albumą „Born In The Echoes“ liepos mėnesį išleisiantys „The Chemical Brothers“ naująjį turą paruošė drauge su režisieriumi, vaizdo menininku Adam Smith – bendro jų darbo rezultatai užfiksuoti dar 2012-ųjų koncertiniame filme „Don’t Think“.

 

Pirmasis kūrinys iš „Born In The Echoes“, „Sometimes I Feel So Deserted“, netruko įsisukti į visame pasaulyje išsibarsčiusių melomanų ausis. Jau pristatytas ir oficialus kūrinio „Go“, įrašyto kartu su reperiu Q-Tip, vaizdo klipas. Jo režisierius – „The Chemical Brothers“ klipų „Star Guitar“ ir „Let Forever Be“ autorius prancūzas Oskaro laureatas Michel Gondry. Taip pat albume bus galima išgirsti ir Beck bei daugelio kitų atlikėjų balsus.

 

Įdomu, kad iš 24 kol kas paskelbtų aštuntajam „The Chemical Brothers“ albumui pristatyti skirto turo stotelių tik dviejose – Liuksemburge ir Vilniuje – muzikantai surengs solinius pasirodymus. Būtent todėl rinkdamiesi uždaras arenas savo išskirtiniam audiovizualiniam šou dueto atstovai buvo ypač priekabūs ir sutiko dirbti tik su geriausiomis komandomis, galinčiomis užtikrinti aukščiausią techninio pasirengimo lygį.

 

Palyginimui – festivaliuose pagrindiniai atlikėjai koncertuoja daugiausiai 75 minutes, sutartyje su „Avia Solutions Group“ arena nurodyta 100 minučių pasirodymo trukmė. Be to, paprastai didžiuosiuose pasaulio festivaliuose į pasirodymus susirenka keliasdešimt tūkstančių žmonių, o Vilniuje jų į koncertą tilps keliskart mažiau – tai garantuoja geresnį matymo lauką ir didesnį įspūdį.

 

Organizatorius KEEP LIVE (UAB Ties&Dress)

 

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio trukmė: 3 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Ties&Dress, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Salės planas