MENIU

„RUKI VVERCH!“ fenomenas: greitai nebeliks bilietų į kultinės grupės koncertą Vilniuje

2016-02-09

Likus mažiau nei trims savaitėms iki vasario 27 d. Vilniuje, „Avia Solutions Group“ arenoje vyksiančio „Ruki Vverh!“ koncerto, bilietų į dueto pasirodymą lieka vis mažiau. Koncerto organizatoriai neslepia džiaugsmo – koncertas bus anšlaginis.

„Pernai visi bilietai į „Ruki Vverch“ koncertą buvo tiesiog iššluoti – koncertą stebėjo 6.000žiūrovų. Sužinoję, kad dalis grupės gerbėjų negalėjo pamatyti jų šou, patys grupės nariai pasiūlė šiemet surengti koncertą didžiausioje Vilniuje – „Avia Solutions Group“ arenoje. Panašu, jog ir dabar visi bilietai į pasirodymą bus išpirkti“, - sako koncertą organizuojančios įmonės „Bet MAR“ direktorius Marekas Gurnovičius.

„Ruki Vverch!“ šiemet į sostinę sugrįžta su programa, kuri yra skirta tik pačioms didžiausioms ir aukščiausius techninius reikalavimus atitinkančioms arenoms. Koncerto metu geriausias grupės dainas papildys įspūdingas šviesų ir specialiųjų efektų šou, kurie „Avia Solutions Group“ arenoje sukurs unikalią atmosferą.

Pernai po devynių metų pertraukos atsikūręs ir pastaruoju metu antrąjį populiarumo piką išgyvenantis „Ruki vverch!“ kolektyvas yra viena garsiausių Rusijos pop grupių. 1997 metais debiutinį albumą „Dyshite ravnomerno“  išleidęs Sergejaus Žukovo ir Aleksejaus Potiohino duetas iškart užkariavo gerbėjų širdis. Grupė populiarumo viršūnę pasiekė praėjusio dešimtmečio pradžioje, kuomet sukūrė tokius hitus kaip „18 mne uzhe“, „Dumala“ ir „Chiuzhije gubi“. Grupės gerbėjai gali būti tikri – šie ir daugelis kitų grupės hitų vasario pabaigoje skambės „Avia Solutions Group“ arenoje.

 

Ruki vverch – 18 mne uzhe

Ruki vverch – Dumala

Bilietais į „Ruki vverch!“ koncertą, kurių kaina prasideda nuo 24 eurų, prekiauja „Tiketa“. Nuo vasario 12 d. bilietai brangs.

Daugiau informacijos:

Marekas Gurnovičius, koncertą organizuojančios įmonės „Bet MAR“ direktorius. Tel. 8 67064416.