MENIU

Vaido Baumilos koncertinis turas „CINEMA LIVE“

2016-09-13

Išsiilgtas ir pasiruošęs nustebinti – toks į sceną vėl žengs vienas geidžiamiausių Lietuvos dainininkų Vaidas Baumila. Kurį laiką tik miuzikluose matytas atlikėjas ruošia įspūdingą sugrįžimo programą, su kuria dar šių metų pabaigoje pasirodys didžiosiose šalies scenose.

„Cinema Live“ koncertų turo metu žiūrovai pirmą kartą Lietuvoje išvys išskirtinį šou žanrą. Garsas, vaizdas ir šviesos scenoje susijungs į vientisą potyrį. Kiekvienai dainai sukurta unikali vaizdo ir vizualizacijų sintezė, rodoma ypač dideliame ekrane koncerto dalyviams suteiks dar daugiau emocijų.

Dar daugiau staigmenų jiems paruošęs koncerto režisierius Vytautas Rumšas įsitikinęs, kad kiekvienas žiūrovas pasijus lyg tuo pačiu metu būtų ir gyvo garso koncerte, ir kino teatro salėje. Gyvai ekrane projektuojami vaizdai leis jiems ir patiems tapti šio iš daugelio trumpų istorijų sudaryto gyvo kino filmo dalyviais.

Koncertų metu žiūrovų lauks pusantros valandos įspūdingo vaizdo, gyvo garso ir šviesų šou. Klausytojai išgirs ne tik jau gerai pažįstamus Vaido hitus „Ant mašinos stogo“, „Myliu“, „This Time“, „Kai ši muzika skamba“, „Free Love“, bet ir naujausius jo kūrinius iš būsimo naujo albumo.

„Cinema Live“ koncertas gruodžio 8 d. Vilniaus “Avia Solutions Group” arenoje.