MENIU

Neįtikėtinas Lionel Messi įvartis po Eros Ramazzotti perdavimo

2016-02-19

Turo „Perfetto“ metu koncertavęs Barselonoje, dainininkas Eros Ramazzoti apsilankė futbolo komandos „Barcelona“ treniruotėje ir įsitikino ypatingais Lionel Messi gebėjimais.

Eros Ramazzotti garsėja kaip didelis Turino „Juventus“ fanas – prieš kelerius metus jis netgi buvo apdovanotas klubo žvaigžde, skiriama ypatingai nusipelniusiems rėmėjams. Tačiau gerų žodžių Katalonijos sostinės ekipai jis taip pat negailėjo.

„Barselonos komanda yra antroji mano mėgstamiausia. Man labai patinka Italijos futbolas, tačiau „Barcelona“ yra geriausia pasaulyje. Tai tiesiog fantastiška komanda ir man šiurpsta oda, kai matau juos žaidžiančius“, – Katalonijos žiniasklaidai teigė Eros Ramazzotti.

Per apsilankymą „Barcelona“ treniruotėje dainininkas kalbėjo su komandos treneriu Luis Enrique, žaidėjais Lionel Messi, Andrés Iniesta ir Sergio Busquets. Po bendros nuotraukos Eros Ramazzotti tapo vieno iš L. Messi triukų liudininkų – šis pataikė į vartus smūgiavęs iš už jų. Įvarčio vaizdo klipu atlikėjas pasidalino „Instagram“ paskyroje su prierašu „Leo, didis futbolo čempionas ir, svarbiausia, didis žmogus“.

https://www.instagram.com/p/BBzrssUwdam/

Penkis kartus „Auksiniu kamuoliu“ apdovanotas žaidėjas atsilygino tuo pačiu – savo „Instagram“ paskyroje patalpino bendrą su Eros Ramazzotti nuotrauką ir pridėjo: „Dievas! Malonu buvo susipažinti“.

Eros Ramazzotti koncertuos Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje kovo 28 d.