MENIU

„THE PRODIGY“ sulaukė dar vieno patvirtinimo, kad moka koncertuoti

2016-02-22

Britų grupė „The Prodigy“ išrinkta geriausia festivalių grupe 2015 metų Europos festivalių apdovanojimuose. Balandžio 15 dieną britai jau trečią kartą lankysis Lietuvoje, kur surengs savo pasirodymą Vilniuje „Avia Solutions Group“ arenoje.

Praėjusiais metais reivo meistrai „The Prodigy“ išleido savo šeštąjį studijinį albumą „The Day Is My Enemy“ ir išsiuntinėjo jį daugelio didžiųjų Europos festivalių įvertinimui. Ši kultinė britų šokių muzikos grupė pernai tapo pagrindine įvairių Ispanijos, Austrijos, Portugalijos  festivalių žvaigžde ir pagrindiniais Jungtinės Karalystės festivalio „Isle of Wight Festival“ didžiosios scenos atlikėjais kartu su „The Black Keys“.

Naujausias grupės albumas „The Day Is My Enemy“ pakilo iki Nr. 1 Jungtinės Karalystės perkamiausių albumų tope, taip pat pasiekė dešimtukus Australijoje, Austrijoje, Belgijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Lenkijoje, Suomijoje.

Pasaulinio turo „The Day Is My Enemy“ koncerte skambės ne tik „The Prodigy“ kūriniai iš naujausio albumo, bet ir geriausi grupės hitai.

Bilietus į „Prodigy“ koncertą galima įsigyti: http://www.tiketa.lt/LT/the_prodigy_koncertas_14133