MENIU

Į Vilnių atvykstanti atlikėja Zemfira pranešė netikėtą žinią

2016-02-22

Rusijos roko ikona tituluojama Zemfira vakar, vasario 18 d., koncerto Nižnij Novgorode metu paskelbė publikai, kad turas „Mažas žmogus“ taps paskutiniu jos karjeroje.

„YouTube“ kanale paskelbtame vaizdo įraše užfiksuota, kaip dainininkė sako: „Tai mano paskutinis turas. Nenorėjau tuo spekuliuoti, tačiau dabar tai suprantu.“ Rusijos spaudos teigimu, šie žodžiai nebuvo ištarti spontaniškai.

Šiuo metu Rusijoje ir kitose valstybėse, tarp kurių ir Lietuva, vykstantis koncertinis Zemfiros turas nėra skirtas jokio albumo pristatymui, visgi dainininkė į jį leidosi su visiškai nauja komanda.

Visi su ja scenoje pasirodantys muzikantai – iš Didžiosios Britanijos. Vienas jų – Lietuvoje, muzikos festivalyje „Granatos Live“ grojusios grupės „Jungle“ gitaristas Fraseris MacCollas.

Panašu, jog reiktų atkreipti dėmesį ne tik į žodį „paskutinis“, bet ir žodį „turas“. Tai, kad Zemfira žada nebesileisti į ilgai trunkančius koncertinius turus, nereiškia, jog ji nustos koncertuoti. 

Ji visuomet labai tiksliai renkasi žodžius, tad jei roko žvaigždė būtų apsisprendusi atsisakyti pasirodymų publikai, greičiausiai taip ir būtų pasakiusi.

Stereotipams nepaklūstančią atlikėją Vilniuje bus galima išgirsti kovo 21 d. – „Avia Solutions Group“ arenoje Zemfira surengs koncertą „Mažas žmogus“.