MENIU

Paviešintas grupės „Ruki Vverh“ pageidavimų sąrašas!

2016-02-26

Jau šį šeštadienį, vasario 27 d. Vilniaus Avia Solutions Group arenoje nugriaudės iki šiol didžiausias grupės „Ruki Vverh“ koncertas. Likus vienai dienai iki koncerto, paaiškėjo kokių norų Lietuvoje turės grupės nariai.

Tiesiai iš Maskvos atvysktanti grupė Lietuvoje ilgai neužsibus. Po koncertų Vilniuje ir Klaipėdoje iškart grįš atgal į Rusiją, kur surengę paskutinius koncertus kovo mėnesį išvyks turui po Jungtines Amerikos Valstijas ir Kanadą.

Populiarioji grupė atvykimui ir išvykimui pareikalavo užsakyti VIP sales su gėrimais ir užkandžiais Vilniaus ir Maskvos oro uostuose.

Specialiai grupei užsakyti penkių žvaigždučių viešbučio apartamentai. Pietauti ir vakarieniauti grupė norės tik pačiuose geriausiuose restoranuose Vilniuje, pagal iš anksto suderintą meniu.

Pagal grupės „Ruki Vverh“ reikalavimus jiems užsakyti trys Mercedes-Benz markės, limuzino klasės automobiliai, kurie privalo būti juodos spalvos, o vairuoti juos gali tik profesionalūs vairuotojai.

Arenoje grupės prašymu bus paruošti trys erdvūs kambariai su patogiais baldais, greitu internetu, veidrodžiais, kilimais ir prabangiais alkoholiniais gėrimais. Taip pat griežtai nurodoma, jog kambariuose temperatūra negali būti žemesnė negu 20 laipsnių  ir ne aukštesnė negu 24 laipsniai šilumos.

Pirmą kartą tokio dydžio koncertą Lietuvoje surengsianti grupė atliks geriausius savo kūrinius ir paruoš įspūdingą šou savo gerbėjams. Šokėjai, apšvietimas, specialieji efektai - tai maža dalis to kas laukia koncertų metu.

Grupė „Ruki Vverh“ kviečia tapti neeilinio įvykio dalimi ir sudalyvauti didžiausiuose grupės koncerte vasario 27 d. Vilniuje, Avia Solutions Group arenoje.

Bilietai platinami  www.tiketa.lt

Daugiau informacijos:

Dominykas Dirsė, koncertą organizuojančios įmonės „Bet MAR“ atstovas. Tel. 8 62827730