MENIU

Filipo Kirkorovo šou, kainavusį 6,5 mln. eurų, netrukus išvys ir lietuviai

2016-03-18

Dainininkas Filipas Kirkorovas, vakar, kovo 16 d., Maskvoje pristatęs naują šou „Я“ („Aš“), pribloškė publiką ne tik savo užmojais scenoje. Į premjerą susirinkusioms Rusijos šou pasaulio įžymybėms ir gerbėjams F. Kirkorovas pasirodė sulieknėjęs 25 kilogramais. Naują dainininko įvaizdį jau kitą savaitę galės įvertinti ir Lietuvos žiūrovai – grandiozinis šou, kurio pastatymas anot F.Kirkorovo kainavo net 6,5 mln. eurų, kovo 23 d. bus rodomas Vilniuje, kovo 24 d. – Klaipėdoje ir kovo 28 d. – Kaune.

Žiūrovams prieš premjerą žadėjęs pasaulinio lygio šou F. Kirkorovas savo žodį tesėjo – įspūdinga choreografija, 75 šokėjų ir muzikantų trupė, įvairūs efektai ir net fontanas scenoje nustebino ir visko mačiusius. Dainininko 50-mečiui skirto šou „Я“ autorius – pasaulinio garso režisierius Franco Dragone, buvęs „Cirque du Soleil“ meno vadovas ir daugybės įspūdingų spektaklių autorius. F. Dragone teigimu, gavęs dainininko kvietimą sukurti jam šou, jis ilgai mąstė apie koncepciją ir galiausiai nusprendė parodyti Filipą „lyg iš vidaus“ – gilų, subtilų, pažeidžiamą ir jautrų žmogų, talentingą vokalistą.

Filipo Kirkorovo teigimu, sukurti šou „Я“ prireikė dvejų metų ir 96 žmonių kūrybinės komandos. Franco Dragone kvietimu dekoracijas kūrė belgų architektas ir dizaineris Marcos Vinal, šviesų dailininkas – Loran Lorti (Kanada), už choreografiją buvo atsakingas Tony Testa (JAV), dirbęs su tokiomis žvaigždėmis kaip Michael Jackson, Janet Jackson, Kylie Minogue ir kitais. Kostiumus trupei sukūrė žymus Rusijos dizaineris Valentinas Judaškinas.

Žiūrovai turės galimybę išgirsti ir dar negirdėtų Filipo Kirkorovo dainų. „Juk šou naujas, tai ir dainos turi būti naujos,“ – sako dainininkas, užtikrinęs, kad publikos mėgstami jo hitai irgi nebus užmiršti. „Per 30 metų scenoje jų susikaupė gana daug,“ – didžiuodamasis sako F. Kirkorovas, kuris po šou premjeros pradės bemaž metus truksiantį koncertinį turą. 

„Filipo Kirkorovo populiarumas Lietuvoje – neblėstantis. Bilietų į koncertus Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje ir Klaipėdos „Švyturio“ arenoje liko visai nedaug, Kaune laisvų vietų liko vos keletas,“ – sako dainininko koncertus Lietuvoje organizuojančios įmonės „Bravo Events“ atstovai.