MENIU

Keičiasi Filippo Kirkorovo šou Vilniuje data

2016-03-23

Šiandien, kovo 23 d., Vilniuje turėję vykti dainininko Filipo Kirkorovo koncertas yra perkeliamas. „Vilkikai su visa F. Kirkorovo koncertine įranga vis dar yra užlaikyti Baltarusijos pasienio kontrolės tarnybų,“ – sako koncertus organizuojančios agentūros „Bravo Events“ atstovai. „Filipas Kirkorovas jau atvykęs į Vilnių, deja, dekoracijos, garso ir šviesos įranga bei kostiumai – iš viso 4 vilkikai įrangos, reikalingos, kad žiūrovai išvystų jo naująjį šou „Я“ („Aš“) pilnavertį, tebestovi muitinėje.“

Vilniuje, „Avia Solutions Group“ arenoje, kovo 23 d. turėjęs vykti Filipo Kirkorovo koncertas bus perkeltas į kovo 24 d.

Vos prieš savaitę, kovo 16 d., Maskvoje pristatytas naujas Filipo Kirkorovo šou „Я“ („Aš“) pribloškė publiką užmojais scenoje. Grandiozinis šou, kurį sukūrė pasaulinio garso režisierius Franco Dragone, buvęs „Cirque du Soleil“ meno vadovas, pagarsėjo ir rekordiniu biudžetu – anot F. Kirkorovo, jo pastatymas atsiėjo net 6,5 mln. eurų.

Filipo Kirkorovo teigimu, sukurti šou „Я“ prireikė dvejų metų ir 96 žmonių kūrybinės komandos. Franco Dragone kvietimu dekoracijas kūrė belgų architektas ir dizaineris Marcos Vinal, šviesų dailininkas – Loran Lorti (Kanada), už choreografiją buvo atsakingas Tony Testa (JAV), dirbęs su tokiomis žvaigždėmis kaip Michael Jackson, Janet Jackson, Kylie Minogue ir kitais. Kostiumus trupei sukūrė žymus Rusijos dizaineris Valentinas Judaškinas. Į Lietuvoje vykstančius šou kartu su dainininku atvyko ir daugiau kaip 80 žmonių – šokėjai, muzikantai bei technikų komanda.

Koncertuose žiūrovai turės galimybę išgirsti ir dar negirdėtų Filipo Kirkorovo dainų. „Juk šou naujas, tai ir dainos turi būti naujos,“ – sako dainininkas, užtikrinęs, kad publikos mėgstami jo hitai irgi nebus užmiršti. „Per 30 metų scenoje jų susikaupė gana daug,“ – didžiuodamasis sako F. Kirkorovas, kuris po šou premjeros pradės bemaž metus truksiantį koncertinį turą. 

„Žiūrovams, kurie jau yra įsigiję bilietus į Filipo Kirkorovo koncertą Vilniuje, jų keisti nereikės. Bilietai galios tie patys. Jei vis tik nauja koncerto data žiūrovams nebus tinkama, bilietus bus galima grąžinti. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimą bus galima rasti www.tiketa.lt svetainėje,“ – sako koncerto organizatoriai.