MENIU

Žiūrovų akimis: „Lankytojus pasitiko neeilinė scena su didele egle, kuri nebuvo įprasta“

2019-12-23

Liko vos kelios dienos iki taip lauktų švenčių ir nors oras neatrodo žiemiškai, „Lietuvos balsas" kartu su begale atlikėjų visiems pasiūlė kartu praskaidrinti šį švenčių laukimą ir paversti jį magišku. Gera nuotaika, arenos prieigose bei viduje stoviniuojantys puikiai nusiteikę žmonės, jų šypsenos bei juokas - taip galėčiau apibūdinti emocijas prieš šį neeilinį renginį.

Tai buvo renginys - koncertas, iš kurio nesitikėjau nieko, nes tikėtis buvo sunku. Ilgas sąrašas atlikėjų bei pažadai paversti šį vakarą nepamirštamu - viskas, ką tuo metu apie šį, „Cozy by Avia Solutions Group Arena" erdvėje organizuojamą, renginį girdėjau. Vos pravėrus salės duris visus lankytojus pasitiko neeilinė scena su didele egle, kuri nebuvo įprasta. Scena buvo padalinta į dvi spalvas bei figūras, kurios susiderinusios kartu sukūrė dovanos formą, o gale jos stovinti eglė, per kurią koncerto metu buvo galima matyti rodomus reportažus bei įvairias vizualicijas, sukūrė akiai mielą, šventinį vaizdą. Scenos prieigose, kampuose buvo galima išvysti vis dažniau besisukiojančius operatorius bei dar daugiau televizijos kamerų, kurios leido suprasti, jog šis renginys neeilinis ir nors mūsų arenoje nebuvo įspūdingo skaičiaus, tačiau tai pasieks visus jau greitai, per televizijos ekranus. Kaip minėjau, žiūrovų nesusirinko pilna arena, tačiau tai nebuvo kliūtis sukurti be galo jaukią atmosferą kuri, mano manymu, suvirpino ne vieną širdį.

Šio renginio metu buvo galima išgirsti daugybę nuostabių atlikėjų, tokių kaip: Donatas Montvydas, Monique, Monika Liu, Mantas, Justinas Jarutis, Monika Marija, „Lietuvos balsas. Senjorai" dalyviai, „Lietuvos balsas. Vaikai" dalyviai ir dar daugiau. Be galo daug gražios muzikos pradedant nuo jau puikiai pažįstamų dainų iki naujų šiam renginiui sukurtų bei dar debiutinių kūrinių. Renginį vedė puikiai pažįstami Rolandas Mackevičius bei Karolina Meschino, kurių intarpai tarp pasirodymų visada palaikydavo gerą nuotaiką bei neleisdavo nuobodžiauti. Pats renginys truko ilgiau nei 2 valandas, tačiau skambanti muzika bei šventinė nuotaika tai pavertė 2 - jomis minutėmis.

Tai buvo jauku, šilta, gera bei linksma. Dainų įvairovė ir atlikėjų tikrumas leido pasinerti į šventišką muzikos pasaulį, kuris paliko dar ilgam nepamirštamus prisiminimus o „COZY by Avia Solutions Group arena" erdvė šią šventinę nuotaiką išpildė be galo jaukiai, visi buvome lyg viena šeima.

 

Nuotraukos ir tekstas: Kristijonas Rimkus