MENIU

Žiūrovų akimis: „Pirmos renginio minutės mintyse kėlė chaosą“

2019-12-30

Vėlų penktadienio vakarą daugybė žiūrovų plūdo į „Avia Solutions Group“ areną savomis akimis išvysti miuziklą „Lituanica“. Tikriausiai ne vienam prieš renginį kilo klausimų, ar tokio dydžio arenoje meninis renginys bus gerai matomas, ar užteks garso, tačiau vos prasidėjus miuziklui tapo aišku, kad arena tokio tipo renginiui puikiai tinka!

Pirmos renginio minutės mintyse kėlė chaosą, tai šiek tiek kitaip nei tikėjomės, įvykiai staigiai keitė vienas kitą, vietomis augo įtampa, o kartais drėgdavo akys iš susijaudinimo, kokia graži buvo pagrindinio veikėjo ir jos mylimosios Jaunutės meilės istorija.

Nustebino ne tik aktorių gebėjimas pajausti personažą, tačiau ir jų choreografija – kai kurie šokiai buvo tokie greiti, kad juos stebint gniaužė kvapą, kaip šitaip greitai įmanoma kilnoti kojas?!

Renginys neprailgo, išskirtiniai kostiumai, dar negirdėtos dainos, subtiliai pavaizduoti gyvenimo įvykiai širdyje sukėlė šiltus jausmus. Miuziklas puikiai perteikė istorinio fakto detales, o lemtingoji „Lituanicos“ kelionė buvo jausmingai pavaizduota šokėjų - kai blaškoma audrų sudužo.

Tai renginys, puikiai tikęs palydėti didžiąsais metų šventes bei skatinantis susimąstyti apie gyvenimo siekius, prasmę ir pasitikti Naujuosius metus.

Nuotraukos ir tekstas: Justina Virbalaitė