MENIU

Žiūrovų akimis: „Atlikėjas Lietuvoje turi tikrai nemažą būrį gerbėjų“

2019-12-31

Vienas žymiausių Rusijos atlikėjų Stas Michailovas gruodžio 29 d. sudrebino „Avia Solutions Group“ areną savo jubiliejine šventine programa. Daugiau nei valandą prieš koncertą susidariusios spūstys patvirtino, kad atlikėjas Lietuvoje turi tikrai nemažą būrį gerbėjų.

Atmosfera arenoje buvo ypatinga nuo pat vakaro pradžios. Stas Michailovas palaikė artimą kontaktą su žiūrovu ir gerbėjus skatino atsipalaiduoti bei šokti kartu su juo. Būtent tai gerbėjai ir darė, kadangi jau po antros dainos, didžioji dalis gerbėjų pakilo nuo savo kėdžių ir judėjo pagal energingus atlikėjo hitus. Koncerto metu skambėjo tokie atlikėjo hitai kaip  „Zdi Minia Radnaja“, „Nu vot i vse“ „Dlia tebya“ bei keletas naujausių jo kūrinių. Viena iš jautriausių koncerto akimirkų buvo naujos Stas Michailov dainos, skirtos jo dukrai, pristatymas. Dainos atlikimo metu, ekrane buvo rodomos jo dukros nuotraukos, o gerbėjų minia vieningai judėjo kartu ir sudarė nuostabią atmosferą šviesdami savo telefonais.

Galima teigti, kad Stas Michailovas sukūrė nuostabų vakarą visiems savo gerbėjams. Nesunku suprasti kodėl atlikėjas pritraukia pilną areną gerbėjų – energingas ir emocingas dainų atlikimas, šiltas ir nuoširdus bendravimas su publika bei nuostabios ir nesenstančios dainos.

Nuotraukos ir tekstas: Beata Pušklevičiūtė