MENIU

Žiūrovų akimis: „Čia praradau laiko nuovoką“

2020-01-06

Rugsėjį su draugu dalyvavome Arno Markevičiaus mini seminare apie finansinį raštingumą, o pripažinsiu į šį jo renginį ėjome gana skeptiškai nusiteikę, nes nežinojome ko tikėtis... Bet naujuosius metus pirmą kartą sugalvojome pradėti kitaip ir likome labai maloniai nustebinti! 

Atmosfera iki renginio pradžios buvo šiek tiek nejauki, visi aplink nedrąsiai šypsosi, nekantriai laukia pirmosios paskaitos. Prisipažinsiu, kad pirmąsias 10 minučių mintys nebuvo labai optimistiškos. Išgirdus, kad renginys prasidės nuo plojimų į dainos ritmą ir kiek įmanoma energingesnio šokio nepažįstamųjų būryje, buvo tikrai ne itin smagiai skambanti idėja. Na, bet jeigu jau atėjom - bandom... Ir likome nuoširdžiai nustebinti ne tik aplinkiniais, bet ir pačiais savimi.  Po šios pirmosios neįprastos praktikos, atmosfera pasikeitė visiškai aukštyn kojom visoje arenoje ir net sunku tai nupasakoti, nes reikia tai tiesiog patirti - nuotaika akimirksniu tapo maksimaliai optimistiška, akimirką atrodė, kad net visas požiūris tiek į renginį, tiek į pačios nusiteikimą tapo puikus! Visi arenoje esantys žmonės tapo tarsi šeima, siekianti kažko bendro ir labai gero. 

Paskaitos buvo tikrai labai apgalvotos ir įdomios, aktualios bet kokioje srtityje dirbančiam žmogui. Pranešėjai išties nuostabios asmenybės ir pasiruošę informaciją pateikti tiek patraukliai, kad dėmesys viso renginio metu buvo išlaikomas taip, jog prarandi laiko nuovoką ir tos dvi dienos nebeatrodo toks ilgas laikas mokymams. 

Dar noriu paminėti, kad pirmą kartą dalyvavome erdvėje „CONFER by Avia Solutions Group arena", nors esame nereti arenos renginių svečiai. Tikrai neįprasta, visai kito lygio konferencijos išpildymo erdvė, kurioje kuriama atmosfera kitokia, galbūt kiek didinga, jei tai teisingas žodis apibūdinti ten patirtas emocijas. 

Drąsiai galiu teigti, jog tai tikrai efektyvus metų startas, nes išeini iš renginio labai rimtai pasikalbėjęs pats su  savimi, teisingai susidėliojęs savo mintis, tikslus ir nori toliau kryptingai eiti savo keliu, tačiau naujai atrastu optimistišku ir gražiu užsidegimu! 

Nuotraukos ir tekstas: Justina Sinkevičiūtė