MENIU

Jamesas Bluntas pristatė „Monsters“ vaizdo klipą: Jameso Bondo name nusifilmavo su sergančiu tėvu

2020-01-15

Lietuvių numylėtinis britas Jamesas Bluntas šiandien pristatė vieną jautriausių vaizdo klipų savo karjeroje. Kūriniui „Monsters“ skirtame vaizdo klipe kartu su atlikėju nusifilmavo sunkiai sergantis ir inksto donoro transplantacijai laukiantis jo tėtis.

„Monsters“ – tai panegirika mano tėvui, nepaisant to, kad jis vis dar gyvas ir spardosi“, – su jam būdingu humoru pradėjo birželį Vilniuje koncertuosiantis J. Bluntas.

„Tačiau jis nesijaučia gerai – jo inkstai veikia vos 11 proc. Tai supratęs, turėjau jam pasakyti, kad man jis yra daugiau nei tėvas. Jis taip pat yra mano draugas. Ir aš jį myliu“, – gerbėjams pristatydamas naują vaizdo klipą savo paskyroje socialiniame tinkle rašė J. Bluntas.

J. Bluntas „Monsters“:

Emocingas vaizdo klipas buvo nufilmuotas Pietryčių Anglijoje, Oksfordšyre, šimtus metų skaičiuojančiame gotikinio stiliaus name puikiai pažįstamame bondiados gerbėjams. Tas pats namas buvo Jameso Bondo namai kino juostoje „Paguodos kvantas“. Pagrindinį vaizdo klipo siužetą sugalvojo pats atlikėjas J. Bluntas ir pakvietė jame kartu nusifilmuoti savo tėvą, kuriam diagnozuota ketvirta lėtinės inkstų ligos stadija.

Vaizdo klipą režisavo Vaughnas Arnellas, jau ir anksčiau dirbęs su J. Bluntu, taip pat tokiomis muzikos pasaulio ikonomis kaip Robbie Williamsas, „The Spice Girls“, George‘as Michaelas, „One Direction“ ir kt.

 Paprastas, minimalistinis, bet tuo pačiu jaudinantis kūrinys „Monsters“ yra viena asmeniškiausių Jameso iki šiol parašytų dainų. Tai – klausytojų širdį paliečianti odė tėvui. Kūrinyje skamba itin emocionalus Jameso vokalas, galintis sugraudinti net pačius stipriausius. „Monsters“ – vienas pagrindinių kūrinių iš į Didžiosios Britanijos populiariausių albumų trejetuką patenkančio albumo „Once Upon A Mind“.

Tėvui skirtą dainą J. Bluntas pristatė praėjusį mėnesį gyvai „Virgin Radio“ laidoje „Chris Evans“. Vėliau ją atliko ir BBC atminimo festivalyje, kuriame dalyvavo ir D. Britanijos karalienė Elžbieta II. Be to, visus už „Monsters“ uždirbtus pinigus jis paaukos Karališkojo britų legiono labdaros organizacijai.

J. Bluntas netrukus leisis į koncertinį turą po Didžiąją Britaniją ir Europą, kurio metu pristatys naujausią savo albumą „Once Upon A Mind“. Birželio 3 d. su nauja koncertine programa J. Bluntas surengs vienintelį pasirodymą Lietuvoje, Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje.