MENIU

Žiūrovų akimis: „Galiu tvirtai pasakyti - nepasigailėjau“

2020-02-18

Gėlės, širdutės formos šokoladukai, spa malonumai... Visa tai ir dar daugiau, mano manymu, beveik kiekvienam asocijuojasi su Valentino diena. Tačiau aš šiais metais nusprendžiau atidėti šiuos „saldumus“ į šalį ir Valentino dieną praleisti kiek kitaip, sakyčiau, unikaliai –  „Avia Solutions Group“ arenos scenoje išgirsti dainininką Mantą Jankavičių atliekant legendinės grupės „Queen“ dainas, kurias lydi grandioziniai vargonų muzikos garsai. Ir galiu tvirtai pasakyti – nepasigailėjau.

Išgirdus pirmas „Who Wants to Live Forever“ dainos natas akys krypsta iškart į sceną, tačiau Mantas pasirodymą pradeda visai kitur – tarp žiūrovų ant laiptų. Viso koncerto metu atlikėjas daugiau laiko praleido ne ant scenos, bet tarp mūsų, besimėgaujančių grupės „Queen“ dainomis (na, Mantas nepamiršo ir garsistų salės gale – bedainuodamas užlipo ant garso pulto). Atlikėjas, įkūnydamas Fredį Merkurį, ne tik pasipuošė originaliais kostiumais, bet ir visą laiką iš rankų nepaleido mikrofono su stovu. O vienu momentu netgi supainiojo mikrofoną su vandens buteliuku ir pradėjo į jį dainuoti. Tai prajuokino ne tik patį Mantą su grupe, bet ir žiūrovus.

Be abejo, neapsieita ir be staigmenų – visus maloniai nustebino ant scenos pasirodžiusi viena ryškiausių šiuolaikinės dainininkų kartos lietuviškų operų solistė Nomeda Kazlaus. Čia su Mantu ji atliko gerai žinomą kūrinį „Barcelona“.

Pasirodymą Mantas su grupe bei vargonininku Robertu Lamsodžiu užbaigė lyrine daina „Love of My Life“, o žiūrovai pritardami lingavo iškėlę telefonų žibintus į orą.

 

Tekstas ir nuotraukos: Kamilė Piličiauskaitė