MENIU

„Tiketa“ ir „Avia Solutions Group arena“ informuoja: imtasi papildomų priemonių užtikrinant žiūrovų saugumą

2020-02-28

Pirmaujanti šalies bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ informuoja, kad renginiai vyksta kaip įprastai, o Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje ir kitose renginių vietose organizatoriai ėmėsi papildomų priemonių užtikrinančių žiūrovų saugumą.

„Žiūrovų saugumas ir geros emocijos renginyje mums yra svarbiausia, todėl nors suvaržymų vykti renginiams nėra, ėmėmės papildomų priemonių, kad užtikrintume saugią aplinką „Avia Solutions Group“ arenoje. Taip pat bendraujam su renginių organizatoriais ir nuolat stebime situaciją. Jei tik ji pasikeis, nedelsiant atitinkamai reaguosime ir informuosime“, – sako „Tiketa“ ir „Avia Solutions Group arena“ generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

Atsižvelgiant į specialistų rekomendacijas, „Avia Solutions Group“ arena dabar dažniau valoma, dezinfekuojami paviršiai. Lankytojams primenama pasirūpinti jų pačių rankų higiena – kuo dažniau ir taisyklingai jas plauti, arenoje iškabinti priminimai, kaip tai daryti teisingai.

Ketvirtadienio vakarą „Avia Solutions Group“ arenoje koncertavo Max Barskih, o šį koncertą stebėjo daugiau kaip  5 tūkst. žmonių – maždaug tiek, kiek ir buvo parduota bilietų.

„Kiekvienas žmogus turi teisę nuspręsti, ar eiti į renginį, nes už savo sveikatą yra atsakingas pats. O mums ir renginių organizatoriams rūpi, kad žiūrovai būtų saugūs ir patirtų geras emocijas, turiningai praleistų laisvalaikį“, – sako A. Žiauberis.