MENIU

Linas Adomaitis apie į socialinius tinklus keliamas vaikų nuotraukas: „Nedėti – neįmanoma“

2020-07-11

Asmeninės informacijos ir nuotraukų publikavimas socialiniuose tinkluose – neišsenkančių diskusijų objektas, ypač kuomet kalbama apie vaikus, kurie yra pernelyg maži, kad patys nuspręstų dėl savo atvaizdo publikavimo. Atlikėjas Linas Adomaitis, laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ paklaustas, ką mano apie vaikų ir savo dukters Saulės nuotraukų publikavimą viešai prieinamose paskyrose, tikino, kad jo nuomonė ir požiūris kardinaliai pasikeitė gimus dukrai.

„Iki vaikelio atėjimo aš nesuprasdavau žmonių, kurie taip džiaugiasi savo atžalomis ir tiek daug jų nuotraukų deda į savo paskyras socialiniuose tinkluose, bet reikia sulaukti to džiaugsmo šeimoje ir tada supranti, kad nedėti – tiesiog neįmanoma“, – pasakoja L. Adomaitis.

Atlikėjo įsitikinimu, kiekviena šeima turėtų savarankiškai nuspręsti tiek kaip auklėti savo vaiką, tiek kaip tvarkyti savo socialinę erdvę.

„Tėvai – šventa. Jie klaidų nedaro, net jei jas ir daro, – apie savo vaikystę sako L. Adomaitis. – Mes tai taikome ir sau su Irma, nes būna visokių situacijų, kuomet gali pasielgti skirtingai. Tėvai kiekvienu tokiu atveju pasielgia taip, kaip jiems tuo metu atrodo pasielgti geriausia. Kiekvienas tėtis ir mama savo vaikui nori paties geriausio! Todėl net jei jie tuo metu auklėdami vaiką ir suklysta, jie vis tiek nesuklysta.“

Dukrą auginantis atlikėjas yra labai dėkingas savo tėvams už viską: kad leido į muzikos mokyklą, kad padovanojo brolį, kad įskiepijo krikščioniškas vertybes ir, žinoma, už patarimus, kuriuos jie dabar duoda Lino ir Irmos šeimai auginant ir auklėjant pirmagimę Saulę.

„Jie tai daro labai santūriai ir atsargiai, kas man labai patinka. Aš toks žmogus, kad visuomet patarimus ar kritiką iš šono priimu atsargiai. Tačiau tėvams tikrai esu dėkingas už patarimus ir leidžiu juos duoti, nes jie jau užaugino du vaikus ir yra daugiau patyrę. O jei kažkur mūsų nuomonės nesutampa, tuomet tiesiog gražiai pasikalbame“, – gerų žodžių tėvams negaili L. Adomaitis.

Kokia yra L. Adomaičio laimingos santuokos paslaptis, kaip jis susipažino su žmona Irma, kokia kelionė itin daug pasaulio mačiusiam atlikėjui įsiminė labiausiai, kodėl jis norėjo mesti muziko kelią, kokie yra jo santykiai su broliu ir kaip jam pavyksta išvengti skandalų, sužinosite jau šį sekmadienį 19:30 val. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ per „Delfi TV“.