MENIU

Žiūrovų akimis: „Perku bilietus į kitą KOK fights renginį!“

2021-10-04

Visą renginį galiu apibendrinti vienu sakiniu: „Perku bilietus į kitą KOK fights renginį”. Tas jausmas, sklindanti energija iš kovotojų bei šio sporto fanų yra užburianti!  Nepabuvęs ten - nesuprasi to. 

       Atvykus spalio 2 dieną į „Avia Solutions Group“ areną jau prie durų pasitiko įvairios renginio dalyvių emocijos apie tos dienos didžiausią ir garsiausią turnyrą visoje Europoje - „KOK’84 WORLD GP 2020 IN VILNIUS“ kovotojus, apie spėjimus, kas laimės, o kas pralaimės. Tai girdint ir pačią užplūdo emocijos, jog ateinu palaikyti tam tikro kovotojo.

       Nors apie šį sportą daug nežinau, bet visos šios emocijos bei potyriai įtraukė ir mane. Kadangi kovotojus žinojau ne visus, tai palaikiau tą, kuris mano manymu laimės. Atspėti, kas laimės, buvo sunku, tačiau profesionalių teisėjų dėka, tai tapdavo aišku. Nors paskelbus laimėtoją salėje girdėdavosi ir nepasitenkinimo šūksnių, tai buvo šio renginio dalis, kurios turbūt nei viename sporte negalima išvengti. Stebint kovotojus ringe, atrodo, kad jausdavau jų kiekvieną smūgį bei skausmą, tačiau tai yra toks sportas ir telieka stebėti bei palaikyti savo kovos favoritus ringe.

       Vienas iš dalykų, kuris ypatingai man patiko - vedėjai, nes jie tokią energiją paskleidė po salę, jog visi dar labiau įsitraukdavo į kovas. Tad vedėjai buvo tikrai aukščiausio lygio bei žinojo, kaip tinkamai valdyti susirinkusią publiką.

       Dar vienas svarbus dalykas, kuris paliko gerą įspūdį ir susižavėjimą, tai kiekvieno kovotojo individualus įėjimas. Mano nuomone, įėjimas į ringą su asmeniškai pasirinkta muzika daug ką pasako apie kovotoją, koks jis yra ir kokiai kovai jis nusiteikęs. Tad muzikos kokybė bei efektai buvo šio renginio akcentas, kuris suintriguodavo kiekvieną kovos stebėtoją.

       Renginys pagal programą truko 4 val., tai skamba tikrai kaip nemažas laiko tarpas, tačiau viskas prabėgo taip greitai, jog norėjosi, kad tai vis dar tęstųsi ilgiau. 

       Tad apibendrinant renginys pranoko visus lūkesčius ir tą vakarą mano susidomėjimo lygį kovomis padarė maksimalų.

Nuotraukos ir tekstas: Austėja Venislovaitė