MENIU

Dalyvių akimis: „Ši paroda yra tikras išsigelbėjimas“

2021-10-11

Palydim „bobų“ vasarą su naujais atradimais!

Šis savaitgalis man įsimins ne tik dėl puikaus oro ir „auksinių“ lapų, bet ir dėl smagiai praūžusios jubiliejinės parodos „Supernamai 2021“.

Aš dažnai lankausi būsto temai skirtuose renginiuose, bet turiu prisipažinti, kad šioje parodoje lankiausi pirmą kartą. Ji buvo vienintelė tokio tipo paroda šiais metais, todėl net nesigilinusi nulėkiau. Visai neseniai įsikėliau į naujus namus ir vis dar gyvenu naujakurių nuotaikomis ir... problemomis. Į parodą ėjau naujoviškų interjero dizaino idėjų, inovatyvių baldų sprendimų, naujų NT projektų. Būsiu atvira – neradau nei vieno iš šių dalykų, bet nepaisant to, šis renginys man tapo tikru atradimu.

Visų pirma  - nuostabi atmosfera. Paroda nedidelė, todėl labai jauki. Aš atvykau anksti, lankytojų dar nebuvo daug, todėl turėjau galimybę stebėti, kaip parodos dalyviai lanko vieni kitų stendus, dalinasi informacija apie savo produktus, fotografuojasi kartu. Tokioje mažoje rinkoje kaip mūsų, konkurentai geba kolegiškai bendrauti ir palaikyti vienas kitą. Labai smagu dėl to. O paskui salė pradėjo pildytis. Lankytojų buvo tikrai nemažai. Prie kai kurių stendų net susidarė eilės.

Tiems, kurie stato ar planuoja statyti, renovuoti būstą, ši paroda yra tikras išsigelbėjimas. Visi reikalingi produktai po vienų stogu: šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos ir vandens filtravimo sprendimai, apsaugos sistemos, įvairūs darbo įrankiai ir daug kitko.  Aš tikrai mažai ką suprantu šiuose dalykuose ir atvirai tą sakiau mane kalbinusiems dalyviams, bet jie vis tiek rasdavo laiko maloniai pasišnekučiuoti, pasakoti, ką jie daro, paprasta, suprantama kalba ir pajuokauti kartu. Taip pat džiugu matyti, kad vis daugiau sprendimų yra orientuoti į aplinkos saugojimą, taršos ir energijos eikvojimo sumažinimą. Ir mes gana toli esame pažengę.

Šį renginį galima buvo aplankyti su visa šeima. Buvo piešimo staliukai vaikams, įvairios varžybos ir rungtys. Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro organizuotoje rungtyje sudalyvavau ir aš. Sumušiau tos dienos rekordą ir gavau smagią dovanėlę. Iš to džiaugsmo ir susijaudinimo sugebėjau dar palikti jų stende piniginę su visais dokumentais! Dar kartą ačiū merginoms, kurios susirado manę salėje ir su žodžiais „gerai, kad apsirengėte ryškiai“ gražino man mano daiktus. Moralė – renkitės taip, kad išsiskirtumėte iš minios!

Man labai patiko renginys. Vargu ar ką nors statysiu, ar renovuosiu kitais metais, bet vistiek žadu apsilankyti. Labai jau smagiai praleidau laiką.

Nuotraukos ir tekstas: Valentina Guseinova