MENIU

Žiūrovų akimis: „Ričardas laimėjo bilietus į Stambule vyksiančias varžybas!“

2021-10-20

Kaip padaryti antradienio vakarą pačiu geriausiu savaitėje, jeigu esi užkietėjęs krepšinio fanas? Tereikia nukeliauti į krepšinio varžybas „Avia Solutions Group“ arenoje!

Sėdėjimas priešais televizorių niekuomet neprilygs tiesiogiai matomam vaizdui. Gyvai girdimi palaikymo šūksniai mylimai komandai, tik dar labiau uždega palaikyti! Tai pats geriausias būdas išlieti savo energiją ir nuostabiai praleisti vakarą.

Vakar žaidė „Rytas" prieš ispanų „Burgos" komandą. Gaila nuotraukomis neįmanoma perteikti buvusios atmosferos arenoje. Kiekvienas metimas palydimas garsiais plojimais ir palaikymo šūksniais padėjo „Ryto" komandai iškovoti PERGALĘ prieš dukart paeiliui buvusius turnyro čempionus! Kiekvienas metimas kaitino stebėtojų kraują, kiekvienas kamuolio perdavimas tik dar labiau skatino skanduoti už „Ryto" komandą! Per visas žaidynes nuobodžiauti neleido ne tik komandų dvikova krepšinio aikštelėje, bet ir kitos pramogos.  Vyko netikėti burtai (iš salėje buvusių žiūrovų), kuriuose laimingasis Ričardas laimėjo bilietus į Stambule vyksiančias varžybas!!!

Po žaidynių daugelis žiūrovų išėjo prikimusiais balsais, išsikrovę emociškai ir pilni pozityvo. Bent jau mano šeimyna - tikrai. Šis vakaras buvo puikus, emocionalus ir šeimyniškas. Mažasis krepšinio gerbėjas niekuomet nepraleidžia progos nusifotografuoti su „Ryto" komandos simboliu - vilku ir visą kelią namo čiauškėjo, kaip nori ir vėl atkeliauti į šią areną stebėti kitų varžybų. 

Tekstas ir nuotraukos: Justina Marija Kelerienė