MENIU

Žiūrovų akimis: „Su nekantrumu lauksime sugrįžtančios“

2021-11-22

Vienu ryškiausių pasirodymų šių metų Eurovizijoje sužavėjusi Ukrainos grupė Go_A atvyko į Lietuvą antrą kartą, taip nudžiugindama savo gerbėjus.

Grupė žiūrovus iškart užkūrė su žymiąja daina “Shum”, kuri pavergė visą Europą ir pelnė grupei 5 -ąją vietą Eurovizijos konkurse. „Avia Solutions Group“ arenoje susirinkusi minia puolė ploti, šokti bei mėgautis pasirodymu. Tačiau jau po pirmos atliktos dainos buvo akivaizdu, kad ši grupė žavi ne tik savo išskirtine muzika, tačiau ir nuoširdumu bei kuriamu ryšiu su publika. Pagrindinė vokalistė Kateryna Pavlenko nuolat kalbino susirinkusiuosius, kvietė prisijungti dainuoti bei šokti. Dar renginio pradžioje ji žiūrovų teiravosi: are you ready to feel? (liet. ar jūs pasiruošę pajausti?), kas puikiai apibūdina grupės kuriamą muziką. Kad ji patiktų, nebūtina suprasti žodžių, užtenka tai, kokius jausmus sukelia.

Grupė Go_A penktadienio vakarą mums visiems užkūrė tikrą vakarėlį, po kurio gerbėjai nenorėjo grupės paleisti, tad teko kartoti dar keletą dainų. Visgi labai tikimės, kad grupė ateityje į Lietuvą dar sugrįš, o vilčių tam teikia ir pagrindinės vokalistės pašmaikštavimai renginio metu, kad galbūt kitą kartą jai vertėtų lietuvių kalbos pasimokyti ir bendrauti su publika lietuviškai. Nors tai, neabejotinai, pradžiugintų daugumą mūsų, grupės su nekantrumu lauksime sugrįžtančios net jei lietuviškai pavyks tik pasisveikinti.

Tekstas ir nuotraukos: Justina Šinkūnaitė